Haunted Night Tanıtım Videosu

Haunted Night, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak indirerek oynayabilecekleri sınırsız koşu oyunlarından bir tanesi. Basit grafikler ve oyun yapısına sahip olmasına rağmen genel anlamda oldukça etkileyici bir görünüm sergileyen Haunted Night'

Haunted Night, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak indirerek oynayabilecekleri sınırsız koşu oyunlarından bir tanesi. Basit grafikler ve oyun yapısına sahip olmasına rağmen genel anlamda oldukça etkileyici bir görünüm sergileyen Haunted Night'ta, kontrol edeceğiniz karakter ile ürkütücü ve karanlık bir orman içerisinde koşabildiğiniz kadar çok mesafe koşmaya çalışacaksınız. Koşarken sizi engellemek isteyen engelleri atlatarak, aynı zamanda arkanızdan kovalayan ölümcül yaratıklara da yakalanmamanız gerekiyor.

Oyunda tekrar canlanmanızı sağlayan ekstra güçlendirme özellikleri bulunuyor. Bu özellikleri koşarken yol üstünden toplayarak kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Android ve iOS cihazlarınızda severek oynayabileceğiniz bir koşu oyunu olan Haunted Night'ı ücretsiz olarak indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR