Haunted Night

Haunted Night

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,704
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toccata Technologies Inc.

Haunted Night, Android cihazlarınız üzerinde oynayarak şeyrani yaratıklardan kaçacağınız sınırsız koşu oyunlarından bir tanesidir.

Haunted Night, hem korkutucu hemde oldukça heyecanlı bir sınırsız koşu oyunudur. Atmosferinden dolayı korkabileceğiniz oyunda ürkütücü bir orman içerisinde koşabildiğiniz en uzak mesafeyi koşmaya çalışıyorsunuz. Tabi siz koşarken peşinizden korkutucu yaratıklar gelmektedir. Bir çok koşu oyunu ilk başta kolay gibi gözüksede Haunted Night, zor ve heyecanlı olanlar arasında yer alıyor. Koşarken önünüze çıkan engelleri atlatarak yolunuz üzerindeki güçlendirici özellikleri almak oldukça önemli. Bu özellikleri toplayarak öldüğünüzde kendinizi tekrar yaşatabiliyorsunuz. Bu sayede gideceğiniz mesafeyi de arttırmış oluyorsunuz.

Oyun içerisinde koşmak için seçebileceğiniz 9 farklı karakter bulunuyor. Zaman içinde oynadıkça kilitli olanların kilidini açarak farklı karakterler ile koşabilirsiniz. Ayrıca bu karakterlerin sahip oldukları yetenekleri de güçlendirebiliyorsunuz. KArakterlerin yeteneklerini güçlendirmek için bölümlerde kazandığınız altını kullanmalısınız. Facebook hesabınız ile multiplayer olarak oynayabileceğiniz oyunda arkadaşlarınız ile karşılaşmak mümkün.

Oyunun sahip olduğu grafikler basit olmasına rağmen oldukça başarılı tasarlanmış ve etkileyici görünüyor. Amacınızın en uzak mesafeyi koşmak olduğu Haunted Night oyununu Android telefon ve tabletleriniz ile oynamak isterseniz hemen ücretsiz olarak indirerek sizde bu korkutucu fakat aynı zamanda eğlenceli oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.