İki Katlı Telefon ZTE Axon M - CES 2018 Özel

Las Vegas'ta düzenlenen ve Tamindir.com olarak yerinde takip ettiğimiz CES 2018 teknoloji fuarından en önemli gelişmeleri sizler için aktarmaya devam ediyoruz. Bugün ZTE Axon M modelinin ön inceleme videosu ile karşınızdayız.

Las Vegas'ta düzenlenen ve Tamindir.com olarak yerinde takip ettiğimiz CES 2018 teknoloji fuarından en önemli gelişmeleri sizler için aktarmaya devam ediyoruz. Bugün fuarın en ilginç cihazlarından birisi olan ZTE Axon M modelinin ön inceleme videosu ile karşınızdayız. Bir değil tam iki tane 5,2 inç boyutunda ekranın yer aldığı ZTE Axon M ön inceleme videosunda, cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Keyifli seyirler!

ZTE Axon M Özellikleri

ZTE Axon M ilk başta normal bir telefon gibi gözükse de arkasını gördüğünüz an değişikliği farkediyorsunuz. Telefonda bir değil iki adet Full HD çözünürüğünde 5,2 inç boyutunda ekran yeralıyor. İstediğiniz zaman telefonu açıp tek büyük ekrana dönüştürerek hiç de fena sayılmayacak bir tablet deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Bu ekranların her biri 1080p çözünürlüğe ve 426ppi piksel yoğunluğuna sahip. 

ZTE Axon M

Gücünü Snapdragon 821 işlemcisinden alan akıllı telefonda 4GB RAM'in yanı sıra, 32GB microSD depolama imkanı da yer alıyor. 20 megapiksel çöznürlüğünde bir kameraya sahip olan ZTE Axon M, 3180 mAh değerinde bir batarya ile geliyor. 230 gram ağırlığında olan cihazın tasarım noktasında göze pek de hoş gelmediğini söyleyebiliriz. Yine de çift ekranıyla piyasadaki diğer akıllı telefonlardan farklı bir noktada konumlanan ZTE Axon M, kullanıcıya farklı bir deneyim yaşatabilir.

Kutusundan Android 7.1.2 işletim sistemi ile çıkan ZTE Axon M, ABD'de 725 dolardan satışa sunuluyor. ZTE Axon M'nin Türkiye pazarına girip girmeyeceği ise henüz netlik kazanmadı. 

ZTE Axon M ön inceleme videomuzda cihaz hakkındaki düşüncelerimizi ve daha birçok şeyi bulabilirsiniz. İyi seyirler!

Huawei Honor View 10 Ön İnceleme - CES 2018 Özel
Tamindir TV

Huawei Honor View 10 Ön İnceleme - CES 2018 Özel

Geçtiğimiz ay incelemesini yaptığımız Huawei Mate 10 Pro ile aynı işlemciyi ve yakın bir tasarımı kullanan Huawei Honor View 10, Las Vegas'ta düzenlenen CES 2018'de gün yüzüne çıktı.

Sony Xperia XA2 Ön İnceleme - CES 2018 Özel
Tamindir TV

Sony Xperia XA2 Ön İnceleme - CES 2018 Özel

Las Vegas'ta düzenlenen ve teknoloji devlerinin en yeni cihazlarını gün yüzüne çıkardığı CES 2018'deki izlenimlerimizi aktarmaya devam ediyoruz.

Sony Xperia XA2 Ultra Ön İnceleme - CES 2018 Özel
Tamindir TV

Sony Xperia XA2 Ultra Ön İnceleme - CES 2018 Özel

Teknolojinin kalbi CES 2018'de atıyor. Tamindir ekibi olarak Las Vegas'tan takip ettiğimiz fuarın en önemli oyuncularından biri olan Sony, yeni cihazları Xperia XA2 ve Xperia XA2 Ultra'nın üzerindeki sır perdesini nihayet kaldırdı.

YORUMLAR