Sony Xperia XA2 Ultra Ön İnceleme - CES 2018 Özel

Tamindir ekibi olarak yerinden takip ettiğimiz CES 2018'de, Sony Xperia XA2 Ultra Ön İncelemesi ile karşınızdayız. Peki, Sony Xperia XA2 Ultra teknik özellikleri neler? İşte cevabı. 

Teknolojinin kalbi CES 2018'de atıyor. Tamindir ekibi olarak Las Vegas'tan takip ettiğimiz fuarın en önemli oyuncularından biri olan Sony, yeni cihazları Xperia XA2 ve Xperia XA2 Ultra'nın üzerindeki sır perdesini nihayet kaldırdı. Xperia XA2 ön incelemesini yaptığımız bir önceki videomuzdan sonra bu sefer de Sony Xperia XA2 Ultra Ön İncelemesi ile karşınızdayız. İşte Sony Xperia XA2 Ultra'nın dikkat çeken özelliklleri.

Sony Xperia XA2 Ultra Özellikleri

Sony'nin bu yıl tanıttığı yeni akıllı telefonu XA2 Ultra modeli, 2,2 GHz hızında çalışan Snapdragon 630 işlemci ve 4GB RAM ile geliyor. Full HD 6 inç ekrana sahip olan cihazın ana kamerası 23 megapiksel çözünürlüğe sahip. Önde ise 16 megapiksel ve geniş açılı 8 megapiksel olmak üzere iki adet kameraya sahip olan Sony XA2 Ultra, çift kameralı telefonlar kervanına katılıyor. 221 gram ağırlığındaki telefonun bataryası ise 3580mAh değerine sahip.

MicroSD kart desteği ile gelen cihaz, 64 GB dahili hafızaya ev sahipliği yapıyor. Kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkan akıllı telefon, Xperia XA2 modeli ile beraber Şubat aylarında piyasaya çıkacak. 

Sony Xperia XA2 Ön İnceleme - CES 2018 Özel
Tamindir TV

Sony Xperia XA2 Ön İnceleme - CES 2018 Özel

Las Vegas'ta düzenlenen ve teknoloji devlerinin en yeni cihazlarını gün yüzüne çıkardığı CES 2018'deki izlenimlerimizi aktarmaya devam ediyoruz.

Sony'den Selfie Odaklı Üç Telefon: Xperia XA2, XA2 Ultra ve L2
MOBİL

Sony'den Selfie Odaklı Üç Telefon: Xperia XA2, XA2 Ultra ve L2

Sony Mobile, CES 2018 Fuarı’nda üç yeni orta sınıf akıllı telefon Xperia XA2 Ultra, Xperia XA2 ve Xperia L2’yi tanıttı.

YORUMLAR