Instagram Arşivi Tek Tıkla Mailinize Gelsin! - Sevgiliniz Bunu Bilmemeli

Instagram hesabınızdaki tüm fotoğrafları bilgisayarınıza programsız nasıl indireceğinizi bu videomuzda anlattık.

Instagram videoları nasıl indirilir sorusunu eminim ki hepiniz merak etmişsinizdir. 

Fotoğraf paylaşım sitesi instagram’da yer alan fotoğrafları beğendiğimizde hepimiz daha sonra tekrar tekrar bakmak için saklamak istiyoruz, fakat instagram uygulaması üzerinde böyle bir özellik olmadığından genelde ekran görüntüsü almakla yetinebiliyorduk. Bazı fotoğraf kaydetme çözümleri olmasına rağmen sürekli güncellenen sistem, üzerinden belirli bir süre geçtikten sonra bu yöntemleri etkisiz kılabiliyordu.

Tamindir bey’in bu videosunda instagram fotoğrafları nasıl indirilir sorusuna cevaplar arıyoruz. Güncel ve birbirinden farklı yöntemlere değindiğimiz bu videoda, dilediğiniz fotoğrafı kaydedip daha sonra instagram akışında tekrar aramak zorunda kalmayacaksınız. Diğer sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi görsellerin kaydedilmesine izin vermeyen bu instagram, bu yöntemleri de bir süre sonra geçersiz kılacak güncelleme yapar mı bilinmez fakat, Tamindir bey şuan için en geçerli olan fotoğraf indirme ve kaydetme yöntemlerini sizlerle paylaşıyor.

Tamindir bey’in en yeni ve güncel konuları incelediği, merak edilenleri cevapladığı ve sorunlara çözümler ürettiği videoları kaçırmamak için Tamindir kanalını takip etmeyi unutmayın.

Instagram Fotoğrafları PC'ye Toplu İndirme (Programsız)
NASIL YAPILIR

Instagram Fotoğrafları PC'ye Toplu İndirme (Programsız)

Instagram fotoğrafları toplu indirmek isteyen kullanıcılar için yeni bir araç sunuldu. Birkaç basit adımda Instagram fotoğrafları programsız indirmek mümkün.

YORUMLAR