Instagram Fotoğrafları PC'ye Toplu İndirme (Programsız)

Instagram fotoğrafları toplu indirme (programsız) nasıl yapılır? Adım adım anlatıyoruz.

Instagram fotoğrafları toplu indirmek isteyen kullanıcılar için yeni bir araç sunuldu. Birkaç basit adımda Instagram fotoğrafları programsız indirmek mümkün. Bu blog yazımızda Instagram fotoğrafları PC’ye indirmenin en basit yolunu adım adım anlatıyoruz.

Instagram’da paylaşılan fotoğraflar - bildiğiniz üzere - Android, iOS cihaz fark etmeksizin galeriye otomatik olarak kaydediliyor. Instagram’da paylaştığınız tüm fotoğrafları Instagram albümünde görmeniz mümkün ancak hesabınızı açtığınızdan bu yana tüm fotoğrafları telefon dışında bir aygıta; PC’ye indirmek isterseniz ek bir programa ihtiyacınız var; daha doğrusu vardı. Instagram fotoğrafları indirme programına ihtiyaç duymadan web üzerinden birkaç tıklamayla tüm Instagram fotoğraflarınızı PC’ye kolayca indirmeniz, yedeklemeniz mümkün.

Instagram Fotoğrafları Toplu İndirme (Programsız):

Instagram hesabını silmek isteyen, Instagram fotoğraflarını galeride tutmayan kullanıcıların aradığı özellik, şu anda sadece web üzerinden kullanılabiliyor. Herhangi bir web tarayıcıdan Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra veri indirme aracı ile şimdiye kadar paylaştığınız tüm fotoğrafları dakikalar içerisinde (arşivinizin boyutuna göre süre değişiklik gösteriyor.) PC’ye indirebiliyorsunuz. İşte Instagram bütün fotoğrafları indirmek için izlemeniz gereken adımlar:

  • Hesabınıza giriş yapmış olsanız dahi tekrar şifrenizi giriyorsunuz.

  • Instagram şifrenizi girdikten sonra “İndirme Talep Et” butonuna tıklıyorsunuz.

  • Hepsi bu kadar! Bu noktada sürenin uzunluğunu sorgulayabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızın yanı sıra yorumlar, takipçilerinizin kullanıcı adları, takip ettiğiniz kişiler, direkt mesajlar ve daha fazlası hazırlanın dosyasının içerisinde sunuluyor. Dolayısıyla arşivin hazırlanması biraz uzun sürebiliyor.

Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?
NASIL YAPILIR

Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Popüler  fotoğraf paylaşım platformu Instagram, Snapchat’ten esinlendiği Hikayeler özelliğini kullanıcılarına sunmuştu.

Instagram Hesabı Nasıl Silinir? (Kalıcı Hesap Silme - Dondurma)
SOSYAL MEDYA

Instagram Hesabı Nasıl Silinir? (Kalıcı Hesap Silme - Dondurma)

Instagram hesap silme ile ilgili oldukça fazla soru geliyor. Instagram hesabını silmek isteyen kullanıcıların sayısı günden güne artıyor.

Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür?
SOSYAL MEDYA

Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

Filtreli filtresiz milyonlarca fotoğraf ve videonun yer aldığı Instagram, sıklıkla kullandığımız sosyal ağ uygulamaları arasında.

YORUMLAR