iOS 12 Hız Testi (iPhone 5S)

iOS 12 yüklü iPhone 5s ne kadar hızlı çalışıyor? iPhone 5s iOS 12 hız testi videosunda.

Apple, WWDC etkinliğinde iOS 12’yi tanıtırken yeni özelliklerin yanı sıra performans iyileştirmelerinin de üzerinde durdu. iOS 12 ile animasyonların daha akıcı hale getirildiği, uygulama açılışlarının hızlandırıldığı, klavye ve kameranın geç gelmesinin sorununun çözüldüğü söylendi. Özellikle yoğun kullanımda kendini gösteren iOS 12, Apple’ın söylediği kadar performanslı mı çalışıyor? iOS 12 güncellemesini alacak en eski model olan iPhone 5s’de iOS 12 Beta 1 performansını gösteren video, bir son kullanıcının deneyimini yansıtıyor. Cihazlardan birinde iOS 11.4 final sürümünün yüklü olduğunu belirtelim.

iOS 12 Beta 1 güncellemesini iPhone/iPad cihazlarına yükleyip memnun kalan kullanıcıların sayısı da bir hayli fazla. Görünen o ki; Apple, iOS 11 şikayetlerini dikkate almış ve yeni iOS'u sadece en yeni iPhone'da mükemmel çalışacak şekilde tasarlamamış.

iOS 12 ile Gelen Yenilikler (Öne Çıkan Özellikler)
MOBİL

iOS 12 ile Gelen Yenilikler (Öne Çıkan Özellikler)

iPhone 5s ve sonraki modellerle uyumlu iOS 12’nin ilk betası WWDC etkinliği sonrasında yayınlandı. iPhone ve iPad kullanıcıları için yayınlanan iOS 12 yazılım güncellemesi indirilmeye açılır açılmaz cihazımıza yükledik.

iOS 12 Alacak Cihazlar (Eski iPhone'lar Hızlanacak!)
MOBİL

iOS 12 Alacak Cihazlar (Eski iPhone'lar Hızlanacak!)

Apple, WWDC etkinliği sonrası iOS 12 güncellemesini alacak cihazların listesini paylaştı.

YORUMLAR