Mod - Bulutla Senkronize Olabilen Kağıt Not Defteri

Sayfalara bir şeyler karalamak, yazmak ve çizmek birçoğumuzun keyif aldığı şeylerden bir tanesidir ama bir yerden sonra sayfalar üzerine karalamış olduğumuz tüm çizimler, eskizler veya fikirler not kağıtlarıyla birlikte ortadan kaybolur. Bunu tamamen deği

Sayfalara bir şeyler karalamak, yazmak ve çizmek birçoğumuzun keyif aldığı şeylerden bir tanesidir ama bir yerden sonra sayfalar üzerine karalamış olduğumuz tüm çizimler, eskizler veya fikirler not kağıtlarıyla birlikte ortadan kaybolur.

Bunu tamamen değiştirmek isteyen Mod, 25 dolar karşılığında kullanıcılara kendi çizimlerini yapabilecekleri, eskizlerini karalayabilecekleri ve fikirlerini not alabilecekleri bulutla senkronize olabilen not defterleri gönderiyor. Peki bu nasıl oluyor diye mi düşünüyorsunuz? Hemen anlatayım.

Mod size göndermiş olduğu not defterleri tamamlandığında sizden bu defterleri geri alıyor ve sizin için tüm sayfaları mükemmel bir kalitede tarayarak web ortamına atıyor ve tüm popüler bulut dosya depolama servisleri üzerinde istediğiniz zaman bu sayfalara ulaşma şansını sizlere sunuyor. Konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Mod'un resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mod için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR