Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 12-18 Eylül

Block Fortress Minecraft izlemeyi seven ama oynarken istediğini yapamayanlar için başta klon gibi görünen ama aslında sonderece sürükleyici bir oyun olan Block Fortress'ı deneyin. FPS bakış açısından hem shooter, hem kule savunma, hem de crafting oynarken

Block Fortress

Minecraft izlemeyi seven ama oynarken istediğini yapamayanlar için başta klon gibi görünen ama aslında sonderece sürükleyici bir oyun olan Block Fortress'ı deneyin. FPS bakış açısından hem shooter, hem kule savunma, hem de crafting oynarken keyfin doruklarında gezme ihtimaliniz çok yüksek. Multiplayer oyun desteği ve kullanıcıların yaptığı haritaları indirip oynayabilme gibi özelliklerle donatılmış bu oyun bir mobil klasik olmaya aday.

CounterSpy

PS3, PS4 ve Vita için çıkan bu oyun, iOS ve Android platformlarına uzanırken kalitesinden hiçbirşey kaybetmiyor ve fiyatı belirgin ölçüde daha hesaplı bir şekilde sunuluyor. Siyahi bir ajanın funky müzikleriyle uluslararası bir örgütte ajan olun ve dünya gücü olup dengeleri bozmak isteyen ülkelerin karanlık amaçlarını engellemeye çalışın. Aksiyon ve stealth action harmanı olan bu oyun sizi sürükleyecek. Adı üstünde, CounterSpy.

Ninja Girl: RPG Defense

Adına bakıp küçük kız oynu zannetmeyin. Virtua Cop tarzı bir arcade shooter oyunu olan Ninja Girl: RPG Defense, hem sürükleyici uzak doğu hikayeleriyle hem de oyuna derinlik katan RPG unsurlarıyla zekanızı ve reflekslerini zorlayacak son derece ciddi bir oyun. Haftanın Android oyunu olduğunu da es geçmeyelim. Gerçek bir meydan okuma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Alien Creeps TD

Uzaylıların dünyayı istila etme çabalarına seyirci kalamayan insan ırkı tek vücut olup savunma hatlarını çekiyor. Sizin de amacınız bu kule savunma oyunu içersinde kapı gibi sağlam durum saldırılara geçit vermemek. Kaliteli cartoon grafikleri ve farklı mizah anlayışıyla oyuncuyu bağlayan Alien Creeps TD, türünde senaryosu olan nadir örneklerden bir tanesi.

Heroes Charge

Sıra tabanlı takım savaşlarını seviyorsanız Heroes Charge isimli bu oyuna göz atmanız için iki neden var. Birinci neden, bu tarzda yapılmış en sürükleyici ve şirin oyunlardan biri ile karşı karşıya olmanız. İkinci neden ise, kullandığınız karakterlerin DoTA karakterleri olamaları. Topladığınız ekipteki elemanlar DoTA'dan çalıntı desek yeridir, ancak bildiğiniz özellikleri ve büyüleri olan bu karakterleri yeni bir oyun formatında görmek harika. Üstelik level atlamalı, yetenek vermeli, eşya eklemeli oyun dinamikleri de sizi yabancı hissettirmeyecek.

Cheating Tom

Okulda başarının yolu bazen kopya çekmektir. Ailesine yaranıp mutlu bir okul hayatı geçirmek isteyen Tom, kopya çekerek başarıyı elde etme yoluna baş koymuş bir afacan ve sizin de bu konuda ona yardımcı olmanız gerekiyor. Sınav odasında geçirdiğiniz vakit içersinde dikkat etmeniz gereken şey hocanın dikkatini üstünüze toplamamak ve her soru için aynı öğrenciden bilgi aşırmamak. Çerezlik oyun arayanlara Cheating Tom eğlenceli bir seçenek.

YORUMLAR