Cheating Tom

Cheating Tom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 289
  • DOSYA BOYUTU 32.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CrazyLabs

Cheating Tom adlı bu oyunda derslerini geçmek için kopyaya başvuran bir öğrenciye yardım etmeye çalışıyoruz.

Beceri ve refleks oyunlarından hoşlanıyorsanız Cheating Tom’u mutlaka denemelisiniz. Tamamen ücretsiz indirilebilen bu oyunda, tek derdi sınıfını geçip güzel bir karne hediyesi kapmak isteyen bir karaktere yardım etmeye çalışıyoruz.

Gençliğin verdiği heyecanla derslerine çok kafa yormayan ve haylazlık yapan Tom bu şekilde giderse sınıfta kalacak. Bu durumdan kurtulmak için kopya çekmeye karar veren Tom’un karşısında büyük bir engel var: sınıf öğretmeni! Aslında tek engel ne yazık ki sınıf öğretmeni değil. Buna ek olarak bir de inek öğrenci diye tabir ettiğimiz sınıf arkadaşlarına da karşı dikkatli olmak zorundayız.

Toplamda 100 bölüme sahip olan oyun bir an olsun sıkıcı olmuyor ve heyecanını uzun süre muhafaza ediyor. Eğlenceli grafiklere ek olarak tasarlanmış komik ses efektleri de oyundan alınan keyfi artırıyor. Oyunda seçebileceğimiz iki karakter mevcut. İster Tom’u ister en yakın arkadaşı Tammy’yi seçebiliriz. Bu karakterlere ek olarak oyunda 10 farklı öğretmen var ve emin olun hepsi birbirinden beter.

Kısacası Cheating Tom kaliteli ve keyifli bir beceri oyunu denemek isteyen herkesin cihazında yüklü olmalı!