Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 19-25 Mayıs

Swarm Popüler yer imleme ve konum belirtme uygulaması Foursquare tarafından geçtiğimiz haftalarda duyurulan Swarm, yine Foursquare mantığıyla çalışan ama kullanıcılar arasındaki etkileşimi artırmaya yönelik olarak hazırlanmış oldukça başarılı bir uygulama

Swarm

Popüler yer imleme ve konum belirtme uygulaması Foursquare tarafından geçtiğimiz haftalarda duyurulan Swarm, yine Foursquare mantığıyla çalışan ama kullanıcılar arasındaki etkileşimi artırmaya yönelik olarak hazırlanmış oldukça başarılı bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Kullanıcıların gittikleri mekanlarda check-in yapmalarına olanak sağlayan uygulama sayesinde isterseniz çevrenizde hangi arkadaşlarınızın olduğunu görebilir veya arkadaşlarınızla ortak planlar yapabilirsiniz.

Zedge

Uzun yıllardır mobil kullanıcılarına; duvar kağıtları, hareketli duvar kağıtları, zil sesleri, melodiler ve oyunlar konusunda destek sunan oldukça popüler bir web servisi olan Zedge, artık Android ve iOS platformları üzerinde de kullanıcılara destek sunuyor. Akıllı telefonunuzun markası ne olursa olsun, ihtiyacınız olan her türlü duvar kağıdını, melodiyi veya oyunu kolayca keşfetmenize ve akıllı telefonunuza indirmenize olanak sağlayan uygulama ile akıllı telefonlarınızı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Lookout

Hem Android hem de iOS kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir güvenlik uygulaması olan Lookout, dünya üzerinde birçok kullanıcının bu alandaki bir numaralı tercihi olarak dikkat çekiyor. Antivirüs uygulaması olarak zararlı yazılımlara karşı sizleri koruyan uygulama, aynı zamanda web siteleri üzerinde karşılaştığınız rahatsız edici reklamları kaldırır ve telefonunuzun nerede olduğunu kolayca takip etmenize olanak sağlar.

Spendee

Mobil kullanıcıların hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonları üzerinde kullanabilecekleri en başarılı kişisel finans uygulamalarından bir tanesi olan Spendee yardımıyla bütçenizi sürekli olarak kontrol edebilir ve tasarruf etmek için bir yol bulabilirsiniz. Spendee ile yapmanız gereken tek şey gelirlerinizi ve giderlerinizi uygulama üzerine girmek, geriye kalan şeyleri Spendee sizin için gerçekleştirecektir.

SoundHound

Popüler müzik tanıma uygulamaları arasında yer alan ve yıllardır kullanıcılarına hizmet veren SoundHound, yeni arayüzüyle tekrar karşınızda. Geçtiğimiz hafta içerisinde uygulama arayüzü üzerine yapılan makyajla artık çok daha kullanışlı. O an bulunduğunuz ortamda çalan müziğin ne olduğunu merak mı ediyorsunuz? Daha fazla merak etmenize veya başkasına sormanıza gerek yok. Tek yapmanız çalan müziği SoundHound'a dinletmek. Saniyeler sonrasında çalan şarkının ve şarkıyı söyleyen sanatçının adı karşınızda.

YORUMLAR