Swarm

Swarm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 117,313
  • DOSYA BOYUTU 6.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici foursquare

Swarm, arkadaşlarınızla iletişime geçmenin, buluşmanın en hızlı yoludur.

Swarm, arkadaşlarınızla hızlıca iletişime geçebileceğiniz buluşma planları hazırlayabileceğiniz ve ne yaptığınızı paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Tamamen Türkçe ve ücretsizdir. Buluşmaların en hızlı yolu olarak görülen Swarm yıllardır hem ülkemizde hem de dünyanın farklı noktalarında kullanılmaya devam ediliyor. Milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan başarılı mobil uygulama Swarm apk indir düzenli olarak da güncellemeler almaya devam ediyor. Ülkemizde de oldukça popüler bir konumda yer alan uygulama ile arkadaş edinebilecek, arkadaşlar ile güvenebileceksiniz.

Swarm APK Özellikleri

  • Yakınınızdaki arkadaşlarınızı kolayca bulun, onlarla hızlıca iletişime geçin.
  • Check-in'lerinizi hislerinizi ifade eden etiketlerle süsleyin.
  • Yakındaki arkadaşlarınızla buluşma ayarlayın.
  • Arkadaşlarınızın gittikleri mekanları takip edin, yeni yerler keşfedin.

Foursquare tarafından geliştirilen Swarm, hem yakınınızda hem de uzaktaki arkadaşlarınızı listeleyen ve onlarca hızlıca etkileşime geçmenize yardımcı olan bir uygulama. Popüler check-in uygulaması Foursquare ile birlikte çalışan uygulama Foursquare’e göre daha sosyal içerik sunuyor. Profilinizi Foursquare’den otomatik olarak alan Swarm 4 sekmeden oluşuyor. Ana akışınızda arkadaşlarınıza ne kadar mesafede olduğunuz gösteriliyor. 10 km, 1.5 km ve 150 metre mesafedeki arkadaşlarınızı ayrı ayrı görebiliyorsunuz. İkinci sekmede arkadaşlarınızın check-in yaptıkları mekanlar gösteriliyor. Yakındaki Planlar (Üçüncü sekme) ise arkadaşlarınızla buluşma ayarlamak için kullanacağınız bölüm. Ekranın sağ üst köşesindeki simgeye dokunarak arkadaşlarınızı bir etkinliğe davet edebiliyorsunuz. Son sekmede ise check-in bildirimleri gösteriliyor.

Modern arayüz ile gelen Swarm’ı arkadaşlarınızla iletişime geçmenin yanı sıra check-in yapmak için de kullanabiliyorsunuz. Sağ üst köşeye konumlandırılmış konum simgesine dokunarak check-in ekranına ulaşıyorsunuz. Burada yeni olan ise stickerlar. Artık bulunduğunuz konumu paylaşırken check-in’inize o an ki hislerinizi ifade eden etiketler ekleyebiliyorsunuz. Bu etiketlerin hepsi ücretsiz. Check-in sayınıza göre bu stickerların sayısı da değişiyor.

Turuncu rengin hakim olduğu, Foursquare’e göre daha modern ve sade yüzle karşımıza çıkan Swarm, arkadaşlarınızla daha kolay iletişime geçebileceğiniz, daha sosyal içerik sunan bir uygulama.

Swarm APK İndir

 Android, iOS ve WindowsPhone üzerinde ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen Swarm milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Arkadaşlarla buluşmanın ve iletişime geçmenin en kolay yolu olarak görülen başarılı uygulama Türkçe dil desteğine de sahip. Dileyen kullanıcılar hemen uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilirler.