Lookout

Lookout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 604
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lookout Mobile Security

Lookout, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir antivirüs ve mobil güvenlik uygulamasıdır.

Lookout, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip bir mobil güvenlik ve antivirüs uygulamasıdır.

Casus yazılım koruması, ücretsiz antivirüs, kötü amaçlı yazılım koruması, hırsızlık koruması, konum belirleyici, telefon izleyici gibi birçok özelliği sizlere sunan Lookout, dünya genelinde 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en etkili güvenlik çözümlerinden bir tanesini sizlere sunan uygulama, akıllı telefonunuz üzerine kurduğunuz tüm uygulamaları; virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, reklam yazılımlarına ve casus yazılımlara karşı tarar ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kaybetmeniz veya çaldırmanız durumunda, otomatik olarak kendisini şifreleyen uygulama; şifrenin üç kez yanlış girilmesi durumunda akıllı telefonunuzun konum bilgilerini içeren bir e-postayı tarafınıza gönderir. Ayrıca akıllı telefon veya tabletinizin bataryası azaldıysa ve kapanmak üzereyse, uygulama telefonunuzun veya tabletinizin en son konumuna ait bilgileri yine tarafınıza e-posta ile gönderir.

Tüm bu yararlı özelliklerin dışında kişi listenizi doğrudan Google üzerine yedeklemenize ve ihtiyaç duyduğunuz zaman tekrar geri yüklemenize olanak sağlayan Lookout, kişi listenizin her zaman ulaşılabilir olmasına olanak sağlar.

Sonuç olarak mobil cihazlarınız üzerinde yer alan kişisel verilerinizin ve bilgilerinizin güvenliğine önem veriyorsanız, Lookout tam ihtiyacınız olan mobil güvenlik çözümü olarak karşınıza çıkıyor.