Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 28 Temmuz - 3 Ağustos

Bu haftaki ne indirmeli videomuzda sizlere birbirinden güzel ve etkili iOS ile Android uygulamalarını sunuyoruz.

PackPoint

PackPoint uygulaması, hem iOS hem de Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir valiz hazırlama uygulaması. Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz, zira uygulama gitmek istediğiniz konumu ve yapmak istediğiniz aktiviteleri belirledikten sonra valizinize neler koymanız gerektiğini size söylüyor. Aktivite ve gidilen yerdeki hava durumu bilgilerinden faydalanması sayesinde bundan sonra yurtiçi veya yurtdışı gezilerinizde ihtiyaç duyduğunuz hiç bir şeyi unutmayacaksınız.

Candy Camera

Candy Camera uygulaması, en çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi. Zira uygulamanın çok iyi tasarlanmış sade arayüzü, bol efekt, filtre ve çerçeve seçenekleri, ayrıca kesme, kırpma, döndürme, kontrast gibi çok sayıda düzenleme opsiyonuna sahip olması onu en kalitelilerden birisi haline getiriyor. Uygulamanın uygulanan efekt ve filtrelerin sonuçlarını anlık olarak gösterebildiğini de eklemek gerek.

Güzelleşelim

Güzelleşelim uygulaması Android cihazlar için yayınlandı ve kadınların tüm güzellik, makyaj, kozmetik, estetik tavsiyelerine tek bir uygulamadan erişmelerine olanak tanıyor. Uygulama direkt olarak videolar aracılığıyla çalışıyor ve böylece hiç zorlanmadan tüm güzellik önerilerini birebir uygulanır halde görebiliyorsunuz. Güzelliğine önem veren kadınların kesinlikle denemeden geçmemeleri gerekenler arasında olduğunu söyleyelim.

Vent

Vent uygulaması, itiraf etmek istediklerinizin içinizde kalmaması için hazırlanmış, kullanımı kolay ve sade bir uygulama. Uygulamada gerçekleştirdiğiniz paylaşımlarda adınız görünmediği için anonim olarak itiraflarınızı yapabiliyor, bu itiraflara o anki ruh halinizi de ekleyebiliyorsunuz. Giderek daha popüler hale gelen uygulamayı itiraf.com gibi servisleri beğenenler kesinlikle cihazlarına yüklemeliler.

Retromatic

Retromatic, adı üstünde retro fotoğraflar hazırlamak isteyenlerin başucu uygulaması olabilir. Zira kendi fotoğraflarınızı olabilecek en retro tarzda düzenleyebiliyor, posterler, afişler gibi yerlere de yerleştirebiliyorsunuz. Kolay kullanımı yanında uygulama içi satın alma seçenekleri ile daha fazla düzenleme ve şablon seçeneğine erişmenize de yardımcı oluyor. Nostaljik fotoğraflardan hoşlananların bir göz atmaları gereken uygulamalar arasında.

YORUMLAR