Vent

Vent

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Suped Pty Ltd

Vent isimli bu uygulama sayesinde kimliğiniz ifşa etmeden dilediğiniz her şeyi konuşabilir ve paylaşabilirsiniz.

İçinizde tutmayın salıverin gitsin! Vent bu konuda size yardımcı olacaktır. Emeklerinizi görmezden gelen patronunuza mı? Sürekli konuşan ve rahatsız eden iş arkadaşınıza mı? Olmadık zamanlarda arayan sevgilinize mi? Kime kızdığınızın önemi yok Vent ile bunları dile getirmenin vakti geldi.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde gerçek kimliğinizle dile getirmekten çekindiğiniz her şeyi rahatlıkla konuşabilirsiniz. Vent’in en önemli özelliği kullanıcıların kimliklerini gizliyor olması. Bu sayede kendi adınıza paylaşımlar yapacağınıza kimliğinizi gizleyip dilediğinizi dile getirebilirsiniz.

Uygulama eğlenceli ve renkli bir arayüze sahip olarak geliyor. Kullanabilmek için giriş ekranındaki profil oluşturma kısmını kullanabilirsiniz. Bu aşamada kendi kişisel bilgileriniz yerine takma isim kullanmanız gerekiyor. Yoksa uygulamanın zaten bir amacı kalmaz. Uygulamada 240 karaktere kadar destek var. Lütfen hislerinizi 240 karaktere sığdıracak şekilde ayarlayınız. Suyunu çıkartmaya gerek yok! Elbette diğer kullanıcıların gönderilerini de izleyebilir ve hatta yorum yapabilirsiniz. Keyifli bir düşünce üstüne kurulu olan Vent ile çok eğleneceğinize eminim.