Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 8-14 Eylül

Acompli Hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Acompli uygulaması sayesinde; e-posta hesaplarınızı, takvim etkinliklerinizi ve ajandanızı tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde yer alan farklı bulut do

Acompli

Hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Acompli uygulaması sayesinde; e-posta hesaplarınızı, takvim etkinliklerinizi ve ajandanızı tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde yer alan farklı bulut dosya depolama servisleri için entegrasyon özelliği sayesinde, göndereceğiniz e-postalar için dosya boyutu sınırlamasını da ortadan kaldırabilirsiniz.

Ask Me Anything

Reddit tarafından geliştirilen bir mobil uygulama olan Ask Me Anything sayesinde Reddit üzerinde düzenlenmekte olan AMA etkinlikleri sırasında merak ettiğiniz soruları sektörün ünlü isimlerine kolayca ulaştırabilir ve sorularınıza verilen cevapları rahatlıkla takip edebilirsiniz. Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz uygulama sade ve kullanışlı arayüzüyle dikkat çekiyor.

TeamViewer QuickSupport

Popüler uzak masaüstü paylaşım programı Teamviewer'ın mobil cihazlar için geliştirilen versiyonu olan TeamViewer QuickSupport, mobil cihazlarınız için uzak destek sağlıyor. Telefonunuzda ortaya çıkan sorunlar ve problemler için bir uzman yardımına ihtiyaç duyduğunuz zaman, Android veya iOS cihazınız üzerine kuracağınız TeamViewer QuickSupport ile size yardım edecek olan kişinin hızlı bir şekilde mobil cihazınız üzerine bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz.

LifeStats

Hayatınızın her anında, bulunduğunuz konumların ve bu konumlarda ne kadar zaman geçirdiğinizin istatistikleri sizin için otomatik olarak tutacak olan bir mobil uygulamaya mı ihtiyacınız var? Eğer cevabınız evet ise hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz etkili bir uygulama olan LifeStats'ı mutlaka denemenizi öneririm. Gün gün sizin nerede ne kadar zaman geçirdiğinizi kayıt altına alacak olan uygulama, hayatınızı planlamanız konusunda sizlere oldukça yardımcı olacak.

Backblaze

Çevrimiçi dosya yedekleme servisi Backblaze tarafından geliştirilen ve servisle aynı adı taşıyan Backblaze uygulaması sayesinde; bilgisayarınız üzerinde yer alan ve her an, her yerden kolayca ulaşmak istediğiniz dosyaları bulut sunucular üzerine yükleyerek, mobil cihazlarınız aracılığıyla bu dosyalara ulaşabilirsiniz. Android ve iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Backblaze uygulaması ile ihtiyaç duyduğunuz dosyalar her an yanınızda.

YORUMLAR