Ask Me Anything

Ask Me Anything

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici reddit

Ask Me Anything Android uygulaması ile sorularınızı pek çok ünlüye çekinmeden sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

Ask Me Anything uygulaması, Reddit tarafından Android kullanıcıları için ücretsiz yayınlanmış uygulamalardan bir tanesi ve ünlüler ile gerçekleştirilen ve AMA adı verilen ropörtaj etkinliklerinde kolaylıkla sorularınızı onlara iletmeniz ve tüm cevapları görüntülemeniz için kullanılıyor. Uygulamanın çok kolay kullanılır yapısı ve yüksek performansı sayesinde sorularınızı popüler kişilere zorlanmadan soracaksınız.

Ask Me Anything etkinliklerinde, şarkıcılardan tutun da astronotlara kadar pek çok kişiye canlı sorular sorulabiliyor ve bu sorular direkt olarak kullanıcılardan geliyor. En değerli soruların cevaplanması için bir oylama mekanizması da mevcut ve bu mekanizma sayesinde en çok sorulması istenen sorular belirleniyor.

Soruların cevapları mobil cihazlara uygun ve kolayca anlaşılabilecek bir formatta yazılıyor. Dolayısıyla kullanırken herhangi bir zorluk çekmeyeceğinize inanıyorum. Geçmişte yapılmış olan soru cevapları kategorilerine göre görüntüleyebiliyor ve böylece geriye dönük olarak da olan bitenlerden haberdar olabiliyorsunuz.

Tabii ki Ask Me Anything uygulamasında direkt olarak kendi sorularınızı göndermeniz ve cevaplanmalarını izlemeniz de mümkün. Ancak sorularınızın güzel ve ilgi çekici olduğundan emin olmanız gerekiyor. Reddit gibi çok kullanılan bir platform üzerinden gerçekleştirilmesi nedeniyle her AMA etkinliği milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor.