TeamViewer QuickSupport

TeamViewer QuickSupport

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,536
  • DOSYA BOYUTU 5.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TeamViewer

TeamViewer QuickSupport, mobil cihazlardaki sorunların giderilmesini kolaylaştıran ücretsiz bir uzaktan destek uygulamasıdır.

TeamViewer QuickSupport, mobil cihazınız için uzaktan yardım alabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Mobil cihazınızda sorun oluşması durumunda internette sayfa sayfa dolaşmak yerine cihazınızı profesyonel ellere teslim edebilir, sorununuzun çözümünü anbean takip edebilirsiniz.

Samsung, Sony, ASUS, Lenovo, HTC, LG, Huawei, ZTE marka akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olan uygulama, yetkili kişinin Android cihazınıza gerçek zamanlı olarak müdahale etme izni vermekte. TeamViewer ID ve parola bilgilerinizi karşıdaki kişi ile paylaştığınızda cihazınızın yönetimi anında o kişiye geçiyor ve cihazınızı TeamViewer’ın masaüstü istemcisi üzerinden kontrol edebiliyor.

Karşıdaki kişinin yapabildikleri arasında uzaktan kontrol, cihaz bilgilerini görüntüleme, dosya transferi, uygulamaları kaldırma, işlemleri sonlandırma, gerçek zamanlı ekran görüntüsü alma, sohbet etme yer almaktadır.

Not: Yetkili kişinin mobil cihazınızı yönetebilmesi için, Windows / MAC bilgisayarında TeamViewer’ın tam sürümünün kurulu olması gerekmektedir.