Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 9-15 Haziran

Sunrise Calendar Sunrise Calendar, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve etkili bir takvim uygulamasıdır. Google Takvim, Facebook Takvim, Android ve iOS Takvim gibi tüm takvim uygulamalarınızı tek bir yerde yönetmenize olanak

Sunrise Calendar

Sunrise Calendar, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve etkili bir takvim uygulamasıdır. Google Takvim, Facebook Takvim, Android ve iOS Takvim gibi tüm takvim uygulamalarınızı tek bir yerde yönetmenize olanak sağlayan uygulama, sahip olduğu web desteği sayesinde mobil cihazlarınız yakınınızda olmasa bile takviminizi ve etkinliklerinizi düzenlemenize olanak sağlar. Ayrıca harita ve widget desteği ile de oldukça beğeneceğinizi düşündüğüm Sunrise Calendar'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Selphee

Adından da anlaşılabileceği gibi Selphee uygulaması Android ve iOS kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde selfie (özçekim) çekmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Selphee'nin benzer selfie uygulamalarından en büyük farklı aynı anda hem fotoğraf hem de video çekmenize olanak sağlamasıdır. Bu sayede 3 saniyelik hareketsiz bir resmin ardına birden harekete geçen videonuzu ekleyerek arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Volt

Şu an için sadece iOS platformu üzerinde kullanıcılara sunulan yerli yatırım uygulamalardan bir tanesi olan Volt'u bir yolculuk paylaşım uygulaması olarak adlandırabiliriz. Sürekli olarak araç ile seyahat eden sürücülerle aynı güzergah üzerinde yolculuk eden yolcuları bir araya getirmeyi hedefleyen Volt, oldukça iyi düşünülürek hazırlanmış bir uygulama. Sürücülerin yanına yol arkadaşı bulmalarına ve bu sayede giderlerini azaltmalarına olanak sağlayan uygulama, aynı şekilde sürekli olarak yolculuk eden kişilerin de gidecekleri yere çok daha hızlı bir şekilde varmalarına ve yol parasından tasarruf etmelerine olanak sağlamaktadır.

Spotify

Birçok ülkede oldukça popüler olan ve geçtiğimiz yıl içerisinde ülkemizde de yayına başlayan Spotify; Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarının mobil cihazları üzerinden çevrimiçi olarak müzik dinlemelerine olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Aynı zamanda masaüstü sürümü de bulunan uygulama yardımıyla kendi müzik listelerinizi hazırlayabilir, yeni şarkılar keşfedebilir, arkadaşlarınızla şarkılar paylaşabilir, arkadaşlarınızın neler dinlediğini görebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Online müzik dinlemenin keyfini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız Spotify'ı mutlaka denemelisiniz.

Cymera

Cymera, Android ve iOS kullanıcılarının mobil cihazları yardımıyla fotoğraf çekmelerine ve çektikleri fotoğrafları düzenlemelerine olanak sağlayan oldukça profesyonel şekilde hazırlanmış olan bir uygulamadır. Düzenleme seçenekleri, filtre seçenekleri, lens seçenekleri, albüm hazırlama, kolaj hazırlayabilme, üst düzey kamera çekim ayarları ve çok daha fazlasını kullanıcılarına sunan Cymera ile her seviyeden mobil kullanıcı resimlerini ve fotoğraflarını kolayca profesyonel bir şekilde işleyebilir.

YORUMLAR