Volt

Volt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hippo Foundry Inc.

Volt uygulaması sayesinde sizinle aynı yöne giden araç sahipleriyle iletişime geçerek ekonomik ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Volt uygulaması, İstanbul’da yaşayan ve şehir içinde aynı yöne giden insanları buluşturarak hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmelerini sağlıyor.

Her geçen gün artan yolculuk paylaşımı uygulamaları, yolculuğunu ucuza getirmek ve yol arkadaşı arayan kişiler için oldukça yararlı oluyor. Bu uygulamalardan biri olan Volt ise sadece İstanbul’da hizmet vererek, toplu taşıma araçlarını kaçıran kişilerin oldukça işine gelecektir diye düşünüyorum.

Maddi açıdan rahatlattığı gibi İstanbul’un yoğun toplu taşıma trafiğinden de kurtaran Volt uygulamasında araç bulmak için, etrafınızdaki arabaları ve hangi yöne gittiklerini görebilirsiniz. Uygun bir araç bulduktan sonra ise yeni bir yolculuk isteyerek araç sahibiyle birlikte yolculuğa başlayabilir ve sadece gittiğiniz yolun masrafını ödeyebilirsiniz.

Eğer araç sahibiyseniz, uygulama içerisinde yer alan Yola Çıktım seçeneğini kullanmanız yeterli oluyor. Gittiğiniz her km için Volt Mil kazanabilir, yol üzerindeki rezervasyonları kabul edebilirsiniz. Güvenli bir seyahat gerçekleşmesi açısından Facebook ile kayıt, telefon ile doğrulama, değerlendirme ve yorum ekleyebilme ve topluluklar gibi çeşitli önlemler de alınmış durumda.

Eğer siz de toplu taşıma araçlarının yoğunluğundan kurtulup hızlı, ucuz ve güvenli bir yolculuk yapmak istiyorsanız Volt uygulamasını Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.