Sunrise Calendar

Sunrise Calendar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,636
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sunrise Atelier, Inc.

Sunrise Calendar Google Chrome uzantısı ile etkinliklerinizi hiç zorlanmadan takip edebilirsiniz.

Sunrise Calendar Google Chrome uzantısı sayesinde pek çok farklı takvim hesabını tek bir uygulamada kullanmak mümkün hale geliyor ve aynı zamanda uzantının diğer platformlarda da uygulamaları olması sayesinde tüm cihazlarınızda Sunrise Calendar takviminizi kullanabilir hale geliyorsunuz. Uzantı ücretsiz olarak sunuluyor ve kolaylıkla kullanılabilen, sade bir arayüze sahip.

iCloud ve Google Takvim sistemlerine erişebilen ve böylece eski takvimlerinizden kolayca devam edebilmenizi sağlayan uzantı, bu sayede iş arkadaşlarınızın Sunrise Calendar kullanmasalar bile yine sizinle birlikte çalışabilmelerine de imkan tanıyor.

İnternet bağlantınız olmadığı zamanlarda yine uzantıyı kullanmaya devam edebilir, böylece bağlantı gelir gelmez otomatik senkronizasyon sayesinde diğer cihazlarınızda gerçekleştirdiğiniz düzenlemeleri de görebilirsiniz.

Eğer takviminize bir etkinlik eklerseniz bu etkinliğe Foursquare üzerinden konum belirlemesi de yapabiliyor ve böylece toplantılarınızın hangi konumlarda gerçekleştirileceğini hemen diğerlerine gönderebiliyorsunuz.

Uygulamanın Facebook etkinliklerle eşleşebilmesi ise orada bulunan etkinlik ve doğum günlerini kaçırmamanızı sağlayacaktır. Bu konuda hangi platformda hangi tip etkinliklerin daha sık takip edildiğini iyi bir şekilde tespit edebildikleri için geliştiricilere de teşekkür etmek gerek.

Eğer yeni ve kullanışlı bir takvim ajanda uygulaması arıyorsanız Chrome tabanlı diğer web tarayıcılarında da çalışan Sunrise Calendar uzantısını denemeyi unutmayın.