Neon Blitz Tanıtım Videosu

Mobil oyun geliştiricisi Vivid Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen ve bir bulmaca oyunu olan Neon Blitz, yayınlanmış olduğu Android ve iOS platformları üzerinde büyük başarılara imza atmış olan bir oyundur. Toplamda 1.5 milyonda

Mobil oyun geliştiricisi Vivid Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen ve bir bulmaca oyunu olan Neon Blitz, yayınlanmış olduğu Android ve iOS platformları üzerinde büyük başarılara imza atmış olan bir oyundur.

Toplamda 1.5 milyondan fazla indirme sayısını yakalayan oyun, 30'dan fazla ülkenin Google Play ve App Store'lar üzerinde kendi kategorisinde birinci sıraya kadar yükselmeye başarmıştır.

Ekran üzerinde yer alan şekilleri parmağınızla en kısa süre içerisinde tamamlayarak yüksek puanlar almaya çalışacağınız oyunda, Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Neon Blitz için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunun Android ve iOS sürümlerini mobil cihazlarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR