NinJump Rooftops Tanıtım Videosu

NinJump Rooftops, hem Android hemde iOS platformlarında oynadığınız heyecanlı ve eğlenceli koşu oyunu olan NinJump'ın yeni ve farklı versiyonlarından bir tanesi. Fakat NinJump Rooftops şuan için sadece iOS kullanıcıları tarafından oynanabiliyor. Dünyanın

NinJump Rooftops, hem Android hemde iOS platformlarında oynadığınız heyecanlı ve eğlenceli koşu oyunu olan NinJump'ın yeni ve farklı versiyonlarından bir tanesi. Fakat NinJump Rooftops şuan için sadece iOS kullanıcıları tarafından oynanabiliyor.

Dünyanın en popüler koşu oyunları olan Temple Run ve Subway Surfers'a benzeyen fakat koşu oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıran oyunu oynadıkça bağımlısı olacaksınız.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyunu keisnlikle denemenizi tavsiye ederim. Benzer koşu oyunlarındaki gibi koşabildiğiniz kadar çok koşmaya çalışacak ve yolunuza çıkan engelleri atlatmaya çalışacaksınız. Ayrıca yol üzerindeki altın ve kristalleri toplayarak hem daha yüksek puan elde edebilir hemde kontrol ettiğiniz ninjaya yeni özellikler kazandırabilirsiniz.

Oyunu iOS verisyonunu ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR