Temple Run 2

Temple Run 2

(iOS)
Editör Puanı: 5/5
5

13 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
Temple Run 2
Temple Run 2
Temple Run 2
Temple Run 2
Temple Run 2
Temple Run 2

iPhone ve iPad için Sonsuz Koşu Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

Temple Run 2'de hızlı ve heyecanlı bir kaçış macerası bizi bekliyor

Temple Run 2 dünyanın en beğenilen mobil oyunları arasında yer alan ve oyuncuları heyecanlı bir maceraya davet eden bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kaçış oyunu olan Temple Run 2'de antik harabeleri, gizemli tarihi kalıntıları ve egzotik mekanları ziyaret ederek kyımetli hazineleri bulmaya çalışan kahramanların hikayesi konu alınıyor. Temple Run 2 bize farklı kahraman seçenekleri sunuyor, bu kahramanlardan birini seçtikten sonra hazine arama maceramız başlıyor; fakat bu macera pek de tahmin ettiğimiz gibi ilerlemiyor. Biz değerli hazineleri bulmaya çalışırken peşimize hazinelerin gardiyanı olan dev goril takılıyor ve bizi cezalandırmak için hiç durmadan kovalamaya başlıyor.

Temple Run 2'de temel amacımız yavaşlamadan yolumuza devam ederek dev gorile yakalanmamak ve yolumuzun üzerindeki altınları toplamak. Oyun boyunca yüzleşmemiz gereken tek tehlike dev goril de değil. Derin uçurumlar, keskin dönüşler ve yolumuzu kapatan kütüklere karşı zıplamamız, sağa veya sola kaçmamız ya da alttan kaymamız gerekiyor. Kahramanlarımız bir hayli hızlı koştuğu için bu işi yapmak için reflekslerimizi oldukça aktif bir şekilde kullanmalıyız.

Temple Run 2'de kahramanlarımız için farklı kostümlerin kilidini açabiliyoruz. Temple Run 2 yeni güncellemelerde sahip olduğu içeriğin zenginleştirildiği bir oyun. Bu güncellemeler sayesinde farklı diyarlardaki hazine avlarına katılabiliyoruz. Oyun boyunca çeşitli sürprizlere de hazırlıklı olun; kimi zaman bir maden arabasına veya kar kızağına atlayarak yol almanız gerekebiliyor.

Temple Run 2 her yaştan oyun severe hitap eden ve bağımlılık yapan bir mobil oyun olarak özetlenebilir.

Temple Run 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
12 / 225,774
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 6.0 ve üstü
Üretici:
Imangi Studios

Beceri Popülerleri

 1. Happy Wheels
  Happy WheelsiPhone ve iPad İçin Fizik Tabanlı Beceri Oyunu
 2. Temple Run 2
  Temple Run 2iPhone ve iPad için Sonsuz Koşu Oyunu
 3. Angry Birds
  Angry BirdsAngry Birds Oyunu
 4. Snake 2k Free
  Snake 2k FreeiPhone için Nokia 3310 Snake Oyunu
 5. aa
  aaiOS için Beceri Oyunu