Not So Fast Tanıtım Videosu

Not So Fast, Android platformu için başarılı oyun geliştiricisi Elemental Zeal tarafından geliştirilen oldukça farklı bir oynanışa sahip olan aksiyon oyunudur. Oyunda amacımız klasik koşma oyunlarında yapay zekanın bize yapmaya çalıştığı şeyi karşımıza çı

Not So Fast, Android platformu için başarılı oyun geliştiricisi Elemental Zeal tarafından geliştirilen oldukça farklı bir oynanışa sahip olan aksiyon oyunudur.

Oyunda amacımız klasik koşma oyunlarında yapay zekanın bize yapmaya çalıştığı şeyi karşımıza çıkan koşuculara yapmaktır. Başka bir deyişle oyun ekranı üzerindeki koşucuların parkuru tamamlamasını engellemek için sahip olduğumuz engeller ve çok daha fazlasıyla onların yoluna taş koymaktır.

Koşucuları engellemek ve parkuru tamamlamalarını engellemek için vereceğimiz mücadele gerçekten çok eğlenceli ve farklı bir oyun deneyimini bizlere yaşatıyor.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Not So Fast'i Android cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR