Not So Fast

Not So Fast

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elemental Zeal

Not So Fast, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir koşucu engelleme oyunudur.

Not So Fast, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça farklı oynanışa sahip bir aksiyon oyunudur.

Klasik koşma oyunlarında yapay zekanın bize yaptığını bu kez biz yapay zekaya yapmaya çalışacağız. Bir başka değişle bu kez rollerimiz değişiyor ve artık koşucu biz değiliz. Biz bu noktada kuralları ve engelleri koyan taraf olarak yapay zeka tarafından yönlendirilen koşucuları engellemeye çalışıyoruz.

Oldukça yenilikçi ve farklı bir oynanış tarzıyla karşımıza çıkan oyun birçok kullanıcı tarafından oldukça sevilerek oynanıyor ve gerçekten de aldığı övgüleri hakettiğini söylemeliyim.

Koyacağınız engeller, tuzaklar ve çok daha fazlasıyla koşucuların parkuru tamamlamasını engellemeye çalışacağınız oyunun, bir yandan sizi oldukça zorlayacağını bir yandan da sizleri oldukça eğlendireceğini söyleyebilirim.

Sürekli olarak koşan, zıplayan ve kayan düşmanlarınızın yoluna taş koyarak, sizin diyarınızda patronun kim olduğunu onlara göstermeye hazırsanız Not So Fast sizleri bekliyor.