Rivals at War: 2084 Oynanış Videosu

Rivals at War: 2084 oyuncuları uzayın derinliklerinde bir maceraya sürükleyen başarılı bir strateji-aksiyon oyunudur. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Rivals at War: 2

Rivals at War: 2084 oyuncuları uzayın derinliklerinde bir maceraya sürükleyen başarılı bir strateji-aksiyon oyunudur.

Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Rivals at War: 2084'de 2084 yılına gidiyoruz ve insanoğlunun evren üzerindeki hakimiyet mücadelesine tanık oluyoruz. Gezegenler arası rahatça yolculuk edebilmesini sağlayan bir uzaylı teknolojisi keşfeden insanoğlu yeni kaynaklar bulabilmek için uzayda savaş vermektedir. Biz bu savaşta kendi takımını yöneten bir komutan olarak takımımızı kuruyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Rivals at War: 2084'de askerlerimizi farklı silahlar, zırhlar ve ekipmanlarla donatabiliyoruz. Online altyapıya sahip olan oyunda Facebook arkadaşlarımıza karşı savaşabilmemiz de mümkün. 75 farklı gezegeni ziyaret edebildiğimiz oyunu bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR