Rivals at War: 2084

Rivals at War: 2084

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 319
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hothead Games

Rivals at War: 2084 ile geleceğe yolculuk ederek aksiyonun içerisine dalıyoruz

Rivals at War: 2084 uzayın derinliklerine yolculuk edeceğimiz ve bolca aksiyona tanık olabileceğimiz eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Rivals at War: 2084'de 2084 yılına gidiyoruz. 2084 yılında dünya kaynakları tükenince insanoğlu uzaya yolculuk etmiş ve kaynak arayışına girmiştir. Fakat bu kaynak arayışı savaşlara neden olmuş ve galaksiyi kaosa sürüklemiştir. İnsanoğlu keşfettiği gizemli bir uzaylı teknolojisiyle gezegenler arasında hızlı ve rahat bir şekilde yolculuk edebilmektedir. Artık kainat insanoğlunun ayakları altındadır ve keşfedilecek ve fethedilecek birçok yeni yer bulunmaktadır. Biz bu keşifte yer alıyoruz ve kendi takımımızın komutanı olarak uzay üzerinde hakimiyet kurmaya çalışıyoruz.

Rivals at War: 2084 takım tabanlı bir aksiyon-strateji oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda özel yeteneklere sahip askerlerden oluşan takımımızı kuruyoruz ve düşmanlarımızla takımlar halinde çarpışıyoruz. Her bir askerimizi farklı silahlar, zırhlar ve ekipmanlarla donatabiliyoruz. Gezegen gezegen savaşları kazanarak ilerlediğimiz oyunda 75 farklı gezegeni ziyaret etmemize imkan veriliyor.

Rivals at War: 2084 sahip olduğu online altyapısı sayesinde çok oyunculu olarak da oynanabiliyor ve bu yolla heyecan dolu karşılaşmalar yapmamıza olanak sağlıyor. Günlük görevlerin yer aldığı oyun bize özel ödüller kazanma fırsatı da vermekte.