Royal Revolt 2 Tanıtım Videosu

Eğer Royal Revolt! oyununu oynadıysanız size güzel bir haberimiz var. Başarılı strateji oyunu serisinin devam oyunu Royal Revolt 2 çıkış yaptı. İlginç bir kule savunma oyunu olan Royal Revolt!'da savunma kulelerine saldıran tarafı yöneterek babasının ölüm

Eğer Royal Revolt! oyununu oynadıysanız size güzel bir haberimiz var. Başarılı strateji oyunu serisinin devam oyunu Royal Revolt 2 çıkış yaptı.

İlginç bir kule savunma oyunu olan Royal Revolt!'da savunma kulelerine saldıran tarafı yöneterek babasının ölümünün ardından hakkı olan krallık topraklarını ele geçirmeye çalışlan bir prense yardım ediyorduk. Yeni oyunda taht üzerinde hak iddia eden tek lordun bizim olmadığımızı keşfediyoruz ve diğer rakiplerimizle de mücadele etmeye başlıyoruz. Oyunda bir yandan ilk oyundaki gibi kalelere saldırırken kendi kalemizi kurarak savunma kuleleri yerleştiriyor, düşman saldırılarını defetmeye çalışıyoruz.

iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ücretsiz  olarak oynayabileceğiniz Royal Revolt 2'yi bu bağlantıdan indirebilirsiniz:

YORUMLAR