Royal Revolt 2

Royal Revolt 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,166
  • DOSYA BOYUTU 35.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici flaregames

Royal Revolt 2 eğlenceli bir strateji oyunudur

Royal Revolt 2 beğenilen strateji oyunu Royal Revolt!'un devam oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Royal Revolt 2'de ilk oyunun ardından gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda prensimiz babasının ölüm haberini almasından sonra kendi krallığına dönmek ve hakkı olan tahtı almak için yola çıkıyordu. Fakat hain akrabalarının krallığını işgal ettiğini öğrenen prens askerlerini toplayarak akrabalarının kalelerine saldırıyordu ve tahtı geri almaya çalışıyordu.

Yeni oyunda taht üzerinde tek hak iddia edenin bizim olmadığımızı keşfediyoruz ve artık diğer rakiplerimize karşı da mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Bu nedenle kalemize artık savunma mekanizmaları yerleştirmemiz gerekli. Bu iş için kale içerisine askerlerimizi konumlandırdığımız gibi kale dışarısına savunma kuleleri de inşa ediyoruz.

Royal Revolt 2'de ilk oyundaki oynanış aynen korunuyor. Yine kalelere gerçek zamanlı olarak saldırıyoruz ve savaşlar sırasında asker üretebiliyoruz. Kahramanımız özel büyülü yeteneklerini kullanarak savaşın gidişatını değiştirebiliyor. Bu büyülerimizi ve askerlerimizi kalemizdeki binalar aracılığıyla geliştirebiliyoruz ve yeni birlikleri ve büyüleri yine bu binalar aracılığıyla keşfedebiliyoruz.

Royal Revolt 2 kaliteli grafiklerle donatılmış. Akıcı olarak çalışan oyunda kolay dokunmatik kontroller sayesinde savaşın hakimiyetini kolayca elimizde tutabiliyoruz. Oyunun menülerinin, açıklamalarının ve diyaloglarının tamamen Türkçe olması oyuna artı puan kazandırıyor. Eğe strateji oyunlarını seviyorsanız Royal Revolt 2'yi kaçırmayın.