Samsung Galaxy S21 Neler Sunuyor? - Galaxy S21 Bilinen Özellikleri! (Video)

Samsung Galaxy S21'in bilinen özelliklerini videomuzda sizlerle paylaşıyoruz. Samsung Galaxy S21 neler sunuyor?

Samsung Galaxy S21'in tanıtımına sayılı günler kala Samsung Galaxy S21 inceleme videosundan önce cihaz hakkındaki detayları sizlerle aktarıyoruz. Hemen yukarıdan videomuzu izleyebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Samsung Galaxy S21 Neler Sunacak?

Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli hakkında gelen tüm haberlere ve sızıntılara aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. İçeriğimizde S21 hakkındaki tüm bilgiler, sızıntılar ve detaylar yer alıyor.

Samsung Galaxy S21 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi
MOBİL

Samsung Galaxy S21 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S21 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi - Samsung tarafından düzenlenen Unpacked 2021 etkinliği sırasında, şirketin bu seneki amiral gemisi politikasına yön verecek olan Galaxy S21 ailesi ile tanıştık.

Samsung Galaxy S21 serisi üç modelden oluşacak. Bu modeller S21, S21+ ve S21 Ultra olacak.

S21'in ekranının 6.2 inç olacağı Plus modelinin 6.7 inç olacağı son olarak da Ultra modelinin de 6.8 inç olacağı söyleniyor. Tüm modellerde Snapdragon 875 / Exynos 2100 işlemci bulunacak. Batarya tarafında S21 ve Ultra modellerinin 4.000 mAh kapasiteye sahip pilden besleneceği Plus modelinin de 4.800 mAh kapasiteye sahip olacağı söyleniyor.

S21 ile ilgili detaylara videomuzdan veya ilgili içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın! Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2 şanslı takipçimize akıllı telefon hediye ediyoruz. Akıllı telefon kampanyamıza nasıl katılacağınız ile ilgili detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu Telefonlar Size Hediye! #3
Tamindir TV

Bu Telefonlar Size Hediye! #3

Sizlere Realme 6i ve Xiaomi Redmi Note 7 modeli iki adet akıllı telefonu hediye ediyoruz. Tamindir Bey hediyeleri nasıl kazanacağınızı videoda anlatmakta.

YORUMLAR