Samsung X5 Harici SSD İnceleme

Samsung X5 harici ssd inceleme videosunda Samsung'un thunderbolt destekli taşınabilir ssd modeline yakından bakıyoruz.

Samsung X5 harici ssd inceleme videosunda Samsung'un thunderbolt destekli taşınabilir ssd modeline yakından bakıyoruz. Video içerisinde Samsung X5 taşınabilir SSD'ye hız testi, kopyalama testi ve ısınma testlerini de gerçekleştiriyoruz.

Samsung X5 Thunderbolt 3 desteği ve 40GB bant genişliğiyle akıl almaz hızlara ulaşabiliyor. Saniyede 2.8GB okuma hızlarını görebilen bu taşınabilir ssd aynı zamanda saniyede 2.3GB yazma hızlarını da görebiliyor. Bu rakamlar ve özelliklerle dünyanın en hızlı harici ssd modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung X5 SSD Fiyatı

500 gb olan modeli 3000 TL, 1 tb olan modeli 5260 tl ve son olarak 2 TB olan modeli 10500 TL’den satışta olan Samsung X5 tam olarak profesyonel kullanıcıları mutlu etmek için tasarlanmış.

Samsung S9 Plus İnceleme - 5199 TL Eder Mi?
Tamindir TV

Samsung S9 Plus İnceleme - 5199 TL Eder Mi?

Samsung Galaxy S9+ Plus detaylı inceleme videosunda, samsung’un S serisinin en yeni üyesi olan S9 Plus’ı tüm detaylarıyla sizlere aktardık.

 
Samsung Evo 860 İnceleme - Ateş Eden SSD!
Tamindir TV

Samsung Evo 860 İnceleme - Ateş Eden SSD!

Samsung Evo 860 inceleme videosunda, Samsung’un tam bir güç canavarı olarak ürettiği ssd modelini tüm detaylarıyla inceliyoruz.

 
Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!
İnceleme

Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!

  Samsung Note 9 detaylı inceleme videosunda, ülkemizde piyasaya yeni çıkan Samsung Note serisinin yeni akıllı telefonu Galaxy Note 9 model akıllı telefonu inceliyoruz.

YORUMLAR