Sniper Elite 4'ün İlk Hikaye Videosu Yayınlandı!

2. Dünya Savaşı temalı keskin nişancı oyunu Sniper Elite 4 için yeni bir video yayınlandı. Daha önceden Sniper Elite 4 için farklı oynanış videoları yayınlanmıştı; fakat bu video değişik bir yapıya sahip. Yeni videoda oyundaki görevimizin ne oalcağı bize

2. Dünya Savaşı temalı keskin nişancı oyunu Sniper Elite 4 için yeni bir video yayınlandı.

Daha önceden Sniper Elite 4 için farklı oynanış videoları yayınlanmıştı; fakat bu video değişik bir yapıya sahip. Yeni videoda oyundaki görevimizin ne oalcağı bize detaylı bir şekilde anlatılıyor. Hatırlanacağı üzere bir önceki Sniper Elite oyununda Kuzey Afrika'ya yolculuk ederek müttefik kuvvetlerine bu bölgeye giriş yapabilmeleri için onlara yol açmaya çalışmıştık. Bu çabalarımız sonuç vermişti ve Kuzey Afrika Nazi güçlerinden temizlenmişti. Şimdi ise hedefimizde İtalya var. Sniper Elite 4'te Nazi Almanyası ile ittifak yapan Mussolini diktatörlüğünü devirebilmek için gizlice İtalya topraklarına geçiyoruz.

Sniper Elite 4'te kontrol edeceğimiz ana kahraman olan Karl Fairburne, İtalya'daki diktatörlüğü devirebilmek için Mussolini'ye karşı mücadele eden yerel direniş örgütüyle birlikte çalışacak. Mussolini'nin baskıcı yönetimi nedeniyle işçiler ve halk ayaklanıyorlar ve faşizme karşı direniyorlar. Biz de amaçlarına ulaşmaları için onlara yardımcı oluyoruz.

Sniper Elite 4'te yapacağımız görev 2. Dünya Savaşı'nın kaderini belirleyecek. Eğer bu görevi tamamlayamazsak efsanevi Normandiya Çıkarması ve Nazi Almanyası'nın çöküşü mümkün olmayacak. Şubat 2017'de çıkacak oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR