Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 10,470
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rebellion

Sniper Elite 4 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunudur

Sniper Elite 4 eğer 2. Dünya Savaşı temasına sahip aksiyon oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir keskin nişancı oyunu olacaktır.

Hatırlanacağı üzere serinin bir önceki oyunu olan Sniper Elite 3'te Kuzey Afrika'ya yolculuk etmiş ve Nazi güçlerini durdurmaya çalışmıştık. Serinin yeni sniper oyunu ise bizi farklı bir coğrafya olan İtalya'ya taşıyor ve Nazi birlikleriyle savaşımıza bu Akdeniz ülkesinde devam ediyoruz. Akdeniz kıyısındaki şehirlerde, yeşil ormanlarda ve dağ manastırlarında İtalyan direnişine destek veren kahramanımız Karl Fairburne faşiszmi yenmek için yine tehlikeli bir maceraya atılıyor ve biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz.

Sniper Elite 4 daha önceki oyunlarda da olduğu gibi TPS ve FPS türlerini karıştıran bir oynanışa sahip. Oyunda kahramanımızı yönetirken 3. şahıs bakış açısını kullanıyoruz ve bu sayede etrafımızı daha rahat görebiliyoruz. Nişan alırken ise oyun birinci şahıs bakış açısına geçiyor ve bu sayede daha hassas hedef belirleyebiliyoruz. Ayrıca ağır çekimde mermilerimizin gidişini izlediğimiz aksiyon kamerası ve mermilerin düşmanımıza isabet ettiğinde karşımıza çıkan röntgen görüntüleri de Sniper Elite 4'te korunuyor.

Sniper Elite 4'te dikkat çeken bir yenilik oyundaki haritaların boyutlarının artırılmış olması. Serinin bir önceki oyunu da grafiksel açıdan bir hayli başarılıydı, bu nedenle Sniper Elite 4'ün grafiklerinin kaliteli olacağı şimdiden garanti altında.