Trailerpop Tanıtım Videosu

Trailerpop, film bilgisine güvenenlerin kendini test edebileceği hatta arkadaşları ile birlikte oynayarak eğlenceli vakit geçirebileceği bir bilgi yarışması oyunudur. Android ve iOS versiyonları bulunan oyunda, size bir filme ait fragman gösterilerek, bu

Trailerpop, film bilgisine güvenenlerin kendini test edebileceği hatta arkadaşları ile birlikte oynayarak eğlenceli vakit geçirebileceği bir bilgi yarışması oyunudur.

Android ve iOS versiyonları bulunan oyunda, size bir filme ait fragman gösterilerek, bu fragmanın ait olduğu film ile ilgili sorular sorulmaktadır. Fragman oynatılmaya başladığı anda süre başlatılarak alacağınız puan her saniye düşmektedir. Bu nedenle sorulara ne kadar hızlı cevap verirseniz o kadar çok puan kazanabilirsiniz.

Kendinizi film sever hatta görüyorsanız, 20.000'den fazla film fragmanı bulunan Trailerpop ile hem kendinizi test edebilir hem de bilmediğiniz yeni filmler keşfedebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR