Trailerpop

Trailerpop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 789
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici trailerpop

Trailerpop, Android cihazlarınız üzerinde filmlerin fragmanlarını izleyerek size sorulacak sorulara doğru yanıt vermeniz gereken eğlenceli ve heyecanlı bir bilgi yarışmasıdır.

Trailerpop, film bilgisine güvenenlerin ilgisini çekecilecek olan oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir bilgi yarışmasıdır. Dünyanın en popüler filmlerinin de yer aldığı uygulama içerisinde size fragmanlar izletilerek, o fragmanların ait olduğu filmler hakkında sorular sorulacaktır. Sorulan sorulara verilen süre içerisinde doğru yanıtlar vererek yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Bilmediğiniz ve yeni filmleri keşfetmeniz de sağlayan uygulama ile hem film bilginizi arttırabilir hem de arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Trailerpop üzerinde 20.000'den fazla film fragmanı bulunmaktadır. Birbirinden ünlü oyuncu ve yönetmenlerin yer aldığı filmlerin kimler tarafından hazırlandığı, hangi yılda vizyona çıktığı ve benzeri türdeki soruları yanıtlayarak puan kazanmalısınız.

Uygulamanın İngilizce desteği bulunduğu için sorular İngilizcedir. Fakat oldukça basit kalıplarda sorulan soruları İngilizceniz düşük seviyede bile olsa anlayabilirsiniz.

Sizde film bilginie güveniyorsanız ve bunu test etmek istiyorsanız, Trailerpop'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.