Uplay Tanıtım Videosu

Uplay, popüler oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft'un kendi oyunlarını ön plana çıkarmak ve dijital ortamda oyuncularla buluşturmak için geliştirmiş olduğu çevrimiçi dijital oyun platformudur. Ubisoft oyunlarını severek oynamakta olan tüm oyuncuların

Uplay, popüler oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft'un kendi oyunlarını ön plana çıkarmak ve dijital ortamda oyuncularla buluşturmak için geliştirmiş olduğu çevrimiçi dijital oyun platformudur.

Ubisoft oyunlarını severek oynamakta olan tüm oyuncuların yararlanabilecekleri servis sayesinde, sadece sevdiğiniz oyunları oynadığınız için birçok ekstra içeriğe ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Servis üzerinde yer alan arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak mesajlaşabileceğiniz, hangi oyunu oynadıklarını görüntüleyebileceğiniz ve birlikte oyunlar oynayabileceğiniz Uplay, gerçekten oldukça etkili ve başarılı bir oyun platformu olarak dikkat çekmektedir.

Uplay için yayınlanan tanıtım videosunuz izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla servisi bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR