Uplay

Uplay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50,211
  • DOSYA BOYUTU 72.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UbiSoft Entertainment

Uplay, Ubisoft tarafından geliştirilen ve Ubisoft oyunlarını dijital ortamda oyuncularla buluşturan oyun servisidir.

Uplay, popüler oyun geliştiricisi ve dağıtımcısı Ubisoft'un kendi oyunlarını oyunseverlerle dijital ortamda buluşturduğu ücretsiz bir oyun platformudur. Ubisoft imzalı oyunların merkezi olarak görülen ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyunsevere ev sahipliği yapan Uplay, ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. İngilizce olarak kullanılabilen başarılı uygulama, Ubisoft oyunlarına ulaşmak için en kolay yollardan bir tanesi olarak görülüyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar hem oyunlar hakkında gelişmelere hem de güncellemelere anında ulaşabilecek, eğlenceli oyunlar ile keyifli zaman geçirebilecekler. 

Dünyanın en büyük oyun geliştirici firmalarından bir tanesi olarak bilinen Ubisoft, yıllardır geliştirdiği oyunlar ile adından söz ettiriyor. Birbirinden farklı oyunlar ile milyonlara ulaşmaya devam eden ünlü geliştirici firma, Uplay isimli uygulaması ile oyunları daha hızlı ve daha kolay bir şekilde hayranlarına sunmaya devam ediyor.

Uplay Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Tüm Ubisoft oyunlarına ulaşma,
  • İngilizce dil desteği,
  • Basit bir kullanıcı arayüzü,
  • Kalıcı internet,

PC, Mac, PS3, Xbox 360, Facebook, iPhone, iPad ve son olarak OnLive gibi platformlar üzerinde kullanıcılarla buluşan Uplay, Ubisoft'un Valve tarafından geliştirilen Steam ve EA tarafından geliştirilen Origin gibi dijital oyun platformlarıyla rekabet edebilmek için geliştirmiş olduğu bir dijital oyun satış platformu olarak da dikkat çekmektedir.

Ubisoft tarafından geliştirilen en son oyunları bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz platform üzerinde, farklı firmalar tarafından yayınlanan ve anlaşmalı olarak Uplay üzerinde yer alan oyunlarla ilgili de birçok ekstra içerik sunmaktadır.

Örneğin farklı oyunlar üzerinde kazanmış olduğunuz başarımlar sayesinde Uplay puanları toplayabilir ve daha sonra toplamış olduğunuz uPlay puanlarını ihtiyacınız olan diğer içerikleri açtırmak için kullanabilirsiniz.

Eğer Ubisoft tarafından geliştirilen oyunları severek oynuyorsanız ve en yeni Ubisoft oyunlarını dijital olarak satın almak istiyorsanız Uplay'i hemen bilgisayarlarınız üzerine indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uplay İndir

Window, iOS ve Android kullanıcılarına sunulan Uplay uygulaması günümüzde milyonları biraraya getirmeye devam ediyor. Ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen uygulama, geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Not: Uplay'i aktif olarak kullanabilmek için kendinize ait bir Uplay kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.