Wolfenstein 2'de Nazileri Böyle Coşturacaksınız

Bethesda'nın geçtiğimiz günlerde E3 2017 sırasında tanıttığı yeni FPS oyunu Wolfenstein 2 ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı. İzleyeceğiniz bu yeni Wolfenstein 2 oynanış videosu bize oyunda kullanabileceğimiz silahlar hakkında bilgi veriyor. Tam adı Wolf

Bethesda'nın geçtiğimiz günlerde E3 2017 sırasında tanıttığı yeni FPS oyunu Wolfenstein 2 ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı.

İzleyeceğiniz bu yeni Wolfenstein 2 oynanış videosu bize oyunda kullanabileceğimiz silahlar hakkında bilgi veriyor. Tam adı Wolfenstein 2: The New Colossus olan oyunda alternatif bir dünya bizi bekliyor. Bu alternatif dünyada Nazi Almanyası'nın 2. Dünya Savaşı'nı kazandığına tanık oluyoruz. 1960'lı yıllara gelindiğinde ise Naziler Amerika'yı işgal ediyor, Amerikalılar ise küçük gruplar halinde direniş başlatıyor. İşte biz de bu direnişe BJ Blazkowicz olarak liderlik etmeye çalışıyoruz.

Nazi güçlerini yenebilmemiz için bir hayli ter dökmemiz gerekecek. Kalın zırh giyen askerlerin yanısıra dev savaş robotları ile yüzleşecek, aksiyonun dibine vuracağız. Oyunda nasıl ilerleyeceğinizi ise tercihlerinizle belirleyeceksiniz. Dilerseniz susturucu silahları kullanarak iz bırakmadan ve yerinizi belli etmeden düşmanlarınızı temizleyebilir, dilerseniz ağır silahlarınızı çekerek etrafı mermi gölüne çevirebilirsiniz.

Wolfenstein 2: The New Colossus'da kahramanımız aynı anda farklı 2 silahı kullanabiliyor ve ateş gücünü artırabiliyor. Oyunu 27 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynayabileceğiz.

YORUMLAR