Wolfenstein 2: The New Colossus

Wolfenstein 2: The New Colossus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,073
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bethesda Softworks

Wolfenstein 2: The New Colossus bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Wolfenstein 2: The New Colossus, FPS türünün atalarından olan Wolfenstein serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Wolfenstein 2, önceki Wolfenstein oyunlarından farklı bir zaman diliminde geçiyor. Hatırlanacağı üzere ilk Wolfenstein oyunlarında 2. Dünya Savaşı'nda Nazi Almanyası'na karşı savaşmıştık. Wolfenstein 2'de düşmanımız değişmiyor; fakat Naziler'in 2. Dünya Savaşı'nı kazandığına ve Amerika'yı işgal ettiğine tanık oluyoruz. Bize düşen görev ise Nazi ordusuna karşı direnişi başlatarak Amerika'yı istiladan kurtarmak.

Wolfenstein 2: The New Colossus'da 1961'de geçen olaylara katılıyoruz. Oyunda bilim kurgu öğeleri de yer almakta; dev savaş robotları ve sıradışı silah seçenekleri Wolfenstein 2: The New Colossus'a ilgiç bir yapı kazandırmakta.

Wolfenstein 2: The New Colossus, eğer ünlü kahramanımız BJ Blazkowicz ile tekrar maceraya atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir FPS oyunu. id Tech 6 grafik motorunukullanan oyun, buna bağlı olarak bir hayli kaliteli grafikler sunuyor.