World of Tanks

World of Tanks, Wargaming.net tarafından geliştirilen dünyadaki ilk takım bazlı online tank oyunu. Gerçek ikinci dünya savaşı tanklarını kullandığımız oyunda 3 adet ordu ve 5 adet sınıf bulunuyor. Ordularımız Sovyetler, ABD ve Almanya'dan oluşuyor. Oyun b

World of Tanks, Wargaming.net tarafından geliştirilen dünyadaki ilk takım bazlı online tank oyunu. Gerçek ikinci dünya savaşı tanklarını kullandığımız oyunda 3 adet ordu ve 5 adet sınıf bulunuyor. Ordularımız Sovyetler, ABD ve Almanya'dan oluşuyor. Oyun başlarken bu 3 ordudan da güçsüz ama bedava tankların sahibi oluyoruz. Teknolojik efsanevi 2. Dünya Savaşı tankları Light Tank, Medium Tank,  Heavy Tank, Tank Destroyer ve SPG (Topçu Sınıfı) şeklinde türlere ayrılıyor.  Görevimiz, ya düşman üssünü ya da tanklarını ele geçirmek. Ne kadar savaşırsak bir o kadar kredi ve tecrübe puanı kazanıyoruz. Aynı sunucuda en çok oyuncu rekoru sahibi olan oyun, 21 dil desteği sunuyor.

World of Tanks, gerçekçi savaş mekanizması ile farklı bir savaş deneyimi sunuyor. Grafikler gözleri şenlendirirken, ses unsurları etkiliyor. Oyun, tanklara karşı ilgi duyanları fazlasıyla tatmin edecek özellikler taşıyor. Oyuncu bulamama gibi bir sorun olmuyor ve eşleştirme adilce yapılıyor.

YORUMLAR