World Of Tanks

World Of Tanks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201,156
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wargaming

World of Tanks (WOT) İkinci dünya savaşını konu alan çevrimiçi olarak oynanabilen başarılı bir tank simülasyonu oyunu.

İkinci Dünya Savaşını konu almakta olan World of Tanks, Avrupa'da gerçekleştirilen Avrupa Oyun Ödülleri (European Game Awards)'inde online oyunlar kategorisinde birinci olarak bu ödülün sahibi olmuştur. Bu zamana kadar yapılmış olan diğer oyunlardan bir başka farkı da, silahların tanklar olmasıdır. Sıradanlaşmış olan silahların kullanımından çıkılarak, gerçek savaş ve macera ortamının oluşturulduğu oyunda hile yapmak ya da çıkan hileleri kullanmak yasaklanmıştır. Oyun içerisinde bir dönem hile mevzusu gerçekleştirilmeye çalışılsa da, Wargaming hemen bunun önüne geçmiştir. World of Tanks altın hilesi adı altında pek çok hile çeşidi internet ortamında dolanmakla beraber bunların gerçekçiliğinin bulunmadığını belirtmemizde yarar var.

Oyuncuları arasında kısaca WOT olarak bilinen World of Tanks, aynı sunucu ve aynı zaman içerisinde çok fazla kişi tarafından oynanılan oyun olarak Guiness Rekorlar kitabına girmiştir. Dünya üzerinde 5 milyonu aşkın kullanıcı kitlesine sahip olan WOT günden güne popülerliğini daha da artırmaktadır. 

Konusu ilk başta da belirttiğimiz gibi 20. yy'ın ortasında yer alan İkinci Dünya savaşını kapsamaktadır. Efsanevi İkinci Dünya savaşı tankları içerisinde kendinizi bulacağınız oyunda, diğer tanklar ile beraber dünyanın kontrolünü elde etmeye çalışırken, büyük maceraya atılacaksınız.  

DÜNYAYI ELE FETHETMEYE HAZIR OLUN!

Bölgelere bölünmüş olan Dünya topraklarını ittifak yaptıklarınız ve arkadaşlarınız ile birlikte fethetmeye hazır olmalısınız. Düşmanların sahip oldukları toprakları ele geçirin ve fethedin. Oyun içerisinde müzakere ve ittifak kurmak için strateji geliştirmeye hazırlanın.

DEVASA ZENGİN HARİTA ÇEŞİTLİLİĞİ

Avrupa'nın doğusunda ayak basılmış ve basılmamış ücra köşelerdeki topraklarından, Almanya'nın sahip olduğu dar sokakların içerisine kadar, Kuzey Afrika'nın sahip olduğu sıcak çöl topraklarından, İtalyanların serin dağ arazilerine kadar barındırmış olduğu harita çeşitliliği sayesinde muhteşem yapıda görsel efektlerle beraber size savaş ortamı sunuyor. Oyun içerisinde değişmekte olan cephe koşulları nedeniyle de gerçekçilik katıyor. 

TANK VE MÜHİMMAT ZENGİNLİĞİ

World of Tanks içerisinde 150 ve daha fazla Alman, Amerikan, Fransız ve Sovyet yapımı tank yer alıyor. Ayrıca bu tanklar içerisinde yapımı gerçekleştirilmemiş olan Prototip tanklarda bulunmaktadır. 

 

 

WOT karşımıza yukarıdaki muhteşem özellikleriyle çıkmakta ve oyun severlerin oldukça memnuniyetini kazanmaktadır. Oyunu oynamaya başladıktan sonra taktikleri geliştirerek düşmanlarınıza oyun içerisinde stratejik hileler yapabilmeniz mümkün. World of Tanks genel bilgiler ve rehberi açıklaması itibariyle farklı ülkelerin sahip oldukları farklı sınıflar içerisinde yer alan tanklarıyla savaşmanızdır. Maceraya katılmak için kaydol ve nasıl oynanılır öğrenmeye başlayarak tecrübe edin.

WOT indirmek isteyenler TAM indir güvencesiyle WOT İndir linkimizi kullanabilirler.

WOT'ta her tankın kendine göre artı ve eksi yönleri bulunmakta. Bu artı ve eksi yönleri oyunu oynadığımız zaman içerisinde kolayca kavrayarak, seçimlerimizi kendi isteğimiz doğrultusunda yapabiliyoruz. World of Tanks Trailer yani tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Oyuna başlamak ve WOT indirmek isteyenler TAMindir güvencesiyle World of Tanks İndir linkimizi kullanabilirler. Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın

ARTILAR

Tank çeşitliliği

Avrupa oyun ödüllerinde En iyi online oyun ödülü