Bütün Oyunlar Bedava! - Xbox Game Pass Deneyimi Neler Sunuyor?

Xbox Game Pass PC versiyonunu satın aldığınızda sizi nelerin beklediğini bu videomuzda anlatıyoruz.

Xbox Game Pass PC versiyonu neler sunuyor? Orijinal Windows 10 ve Excalibur G900 ile yaptığımız deneyim videosunda sizin sorularınızı cevaplıyoruz. Hemen yukarıdan videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Xbox Game Pass PC Nedir? Neler Sunuyor?

Xbox Game Pass, Microsoft’un sunmuş olduğu bir abonelik hizmeti. Xbox Game Pass, abonelere 100’den fazla oyuna erişim imkanı sunuyor. Toplamda PC ve Ultimate olmak üzere üç farklı abonelik türü bulunmakta. Ultimate, hem konsol hem de PC oyunlarını içermekte.

Xbox Game Pass PC ile 100'den fazla oyunu ayda belli miktarda bir ödeme yaparak bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabiliyor oyun keyfinin tadına varabiliyorsunuz. Xbox Game Pass'in en önemli detayı ise normalde oldukça fazla paralar ödeyerek deneyimleyeceğiniz bu oyunları oldukça uygun bir ücret ödeyerek oynayabilme imkanına sahip olmanız.

Detaylara videomuzdan ulaşabilirsiniz.

Bu Telefonlar Size Hediye! #2
Tamindir TV

Bu Telefonlar Size Hediye! #2

Sizlere Nokia 5.1 Plus ve Samsung Galaxy M20 modeli iki adet akıllı telefonu hediye ediyoruz. Tamindir Bey hediyeleri nasıl kazanacağınızı videoda anlatmakta.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın!

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR