Yeni Simülasyon Oyunu Real Farm ile Gerçek Bir Çiftçi Olabileceksiniz

Eğer çiftlik simülasyonları oyunlarını seviyorsanız kısa bir süre sonra çıkış yapacak Real Farm adlı oyun ilginizi çekebilir. Açık dünya yapısına sahip olacağı söylenen bir çiftlik oyunu olan Real Farm'da farklı oyun modları yer alacak. Oyuncular kariyer

Eğer çiftlik simülasyonları oyunlarını seviyorsanız kısa bir süre sonra çıkış yapacak Real Farm adlı oyun ilginizi çekebilir.

Açık dünya yapısına sahip olacağı söylenen bir çiftlik oyunu olan Real Farm'da farklı oyun modları yer alacak. Oyuncular kariyer modunda çiftçilik kariyerlerine sıfırdan başlayacaklar. Bu işin ilk ayağı da bir tarım işçisi olarak tarlalarda çalışmak. Para biriktirdikçe kendi toprağımızı alabilecek ve kendi çiftliğimizi kurabileceğiz. Bunun yanında oyundaki serbest oyun modunda toprak sahibi olarak maceramıza başlayacağız ve direkt olarak ekip biçmeye, hayvan yetiştirmeye başlayabileceğiz.

Real Farm'da hem ekip biçerek hem de hayvancılık yaparak ürün elde edebilmemiz mümkün. Bu sayede elde ettiğimiz ürünleri pazar yerlerine götürüp sattıkça para kazanıp çiftliğimizi geliştirebiliyoruz.

Real Farm'da traktörlerin yanısıra çeşitli hasat ve çiftlik araçlarını kullanabilmekteyiz. Oyunda 4K çözünürlükte grafiklere yer veriliyor ve bu sayede oyunculara daha da gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşatılması planlanıyor.

Real Farm'ın resmi çıkış tarihi 20 Ekim olarak listeleniyor. Oyun PC platformunun yanısıra PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına da çıkış yapacak. Real Farm'ın PC sürümü çıkış yaptığında aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu satın alabileceksiniz:

YORUMLAR