Yenilenmiş Skyrim Böyle Gözüküyor

Hatırlanacağı üzere birkaç ay önce Bethesda bize yenilenmiş Skyrim sürümü olacak Skyrim Special Edition için büyük bir müjde vermişti. İlk olarak 2011 yılında çıkış yapan Skyrim, gerek hikayesi gerekse de geniş açık dünyası ile birçok oyuncunun beğenisini

Hatırlanacağı üzere birkaç ay önce Bethesda bize yenilenmiş Skyrim sürümü olacak Skyrim Special Edition için büyük bir müjde vermişti.

İlk olarak 2011 yılında çıkış yapan Skyrim, gerek hikayesi gerekse de geniş açık dünyası ile birçok oyuncunun beğenisini kazanmış, çıktığı sene video oyun ödüllerini silip süpürmüştü. Oyunun çıkışının üzerinden yaklaşık 5 sene geçti; fakat Bethesda bu klasikleşmiş oyunu yenilenmiş grafiklerle mezarından diriltecek gibi görünüyor.

Skyrim Special Edition'da oyundaki birçok görsel efektin ve modellemenin günümüz standartlarıyla uyumlu hale getirildiğini görüyoruz. Bu videoda da oyunda yer alan Whiterun, Windhelm, Riften, Winterhold, Morthal, Solitude, Markath, Falkreath ve Dawnstar şehirlerinin yenilenmiş halleri sergileniyor. 16 dakikalık video boyunca tüm bu şehirlerin yanında su yansımaları ve efektleri, hava şartları gibi öğeleri de yenilenmiş halleriyle görebiliyoruz.

Paylaşılan bu video Skyrim Special Edition'ın PlayStation 4 sürümü üzerinde kaydedilmiş. Oyunun PC versiyonunda daha da yüksek grafik kalitesi elde etmemiz mümkün olabilir. Skyrim Special Edition 28 Ekim tarihinde PC ve oyun konsoları için çıkış yapıyor:

YORUMLAR