The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 813
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bethesda Softworks

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunudur

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bize saatler süren bir oyun süresi sunan ve zengin içeriğiyle dikkat çeken açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunu.

Skyrim aslında 2011 yılında çıkış yapmış bir RPG oyunu olsa da oyunun çıkışının 5 sene ardından oyunun geliştiricisi Bethesda Skyrim'i yenileyerek çok daha güzel bir görünümle oyun severlerin beğenisine sunuyor. Hatırlanacağı üzere Skyrim ilk çıktığında HD kalitede kaplamalara bile sahip değildi. Sonradan yayınlanan yamalarla HD kaplamalar oyuna eklenmiş, Skyrim bir nebze daha iyi görünür hale getirilmişti. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ise bu yamalardan çok daha kapsamlı yenilikler getiriyor. Oyunun grafiklerini adetan baştan yaratan yenilenmiş versiyonda çevresel detaylar çok daha gerçekçi ve görsel efektler çok daha iyi kullanılıyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition orijinal oyunu ve yanında onun için yayınlanmış olan bütün indirilebilir içerikleri kapsamakta. Oyunun hikayesi orijinal oyun ile aynı. Oyunda Elder Scrolls oyunlarının geçtiği dünya olan Tamriel'in kuzey bölgesine konuk oluyoruz. Nord ırkının ana vatanı olan bu topraklarbüyük bir komplo ve taht savaşları ile çalkalanırken ejderhalar dünyada tekrar ortaya çıkıyor. Biz de doğuştan gelen özel yeteneklere sahip Dragonborn olarak adlandırılan kahramanın yerine geçiyoruz ve bu toprakların kaderini belirlemeye çalışıyoruz. 

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bize uçsuz bucaksız bir harita sunan bir RPG. Oyuncular bu geniş dünyada diledikleri yeri ziyaret edebiliyor, birçok gizemli yeri keşfedebiliyorlar. The Elder Scrolls serisinin karakteristik özelliği olan keşif duygusu The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'de de varlığını koruyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'da oyuncuların oyun boyunca aldıkları kararlar, yaptıkları diyaloglar hikayenin nasıl ilerleyeceğini ve oyunun nasıl sonlanacağını belirliyor. Oyuncular The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'ı oynarken hikaye içinde kaybolabilimekteler, bu nedenle bu oyunu oynarken bolca zamana sahip olduğunuzdan emin olun.