Vista Start Menu

Vista Start Menu

3.885
Editör Puanı: 4/5
4

5 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Vista Start Menu

Vista Başlat Menüsü

Yeşim Halıcı Son güncelleme 6 yıl önce

Vista Start Menu, başlat menüsü için alternatif olabilecek gelişmiş bir arayüz aracıdır. Windows XP, 2000, Vista ve 7  işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bu araç ile bilgisayarınızın donanımının da daha az yorulmasını sağlayabilir ve Vista işletim sistemindeki başlat menüsünün görselini masaüstünde kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı yapısı ile bilgisayar konusunda fazla bilgisi olmayan kişilerin bile kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan Vista Start Menu, efektif özellikleri ile de bilinçli kullanıcılar tarafından da tercih edilen bir araçtır.

 
Başlat menünüzün yerine Vista Start Menu kullanmaya başlayın ve başlangıç menünüze daha güzel özellikler katın. Sistem dosyalarını değiştirmeyen yapısı ile de güvenilir olan Vista Start Menu, kullanımı kolay bir masaüstü aracıdır. Programla görev çubuğunda Windows uyarılarının bulunduğu alanı daha farkedilir bir alana taşıyabilir, açılış menünüzü en kolay şekilde düzenleyebilirsiniz.
 
Önemli! Aracın tek tıklama ile başlatma ve menü özelleştirme gibi gelişmiş özelliklere sahip bir de PRO versiyonu mevcuttur ancak buradan indireceğiniz versiyon tamamen ücretsizdir.

Vista Start Menu için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Vista Start Menu crack, Vista Start Menu serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 58,016
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
OrdinarySoft

Kabuk & Masaüstü Yönetimi Popülerleri

 1. Start Menu 8
  Start Menu 8Windows 8'e Başlat Menüsü Ekleme Programı
 2. Windows 10 Transformation Pack
 3. Windows 7 Start Button Changer
  Windows 7 Start Button ChangerWindows 7 Başlangıç Butonu Değiştirme
 4. Alarmset
  AlarmsetAlarm Kurma Uygulaması
 5. Seven Transformation Pack
  Seven Transformation PackWindows 7 Görünümüne Dönüştürme Paketi