Android 5.0 Lollipop Sesleri (windows)

Android 5.0 Lollipop Sesleri

Android 5.0 Lollipop Sesleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,395

  • Üretici

    Google

Android 5.0 Lollipop Sesleri ile Android 5.0'a özel olan bütün sesler Android cihazınıza geliyor

Android 5.0 Lollipop Sesleri kullanıcılara Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 5.0 Lollipop içerisinde bulabilecekleri zil sesi, bildirim sesi, alarm sesi ve diğer arayüz sesleri gibi sesleri bir arada sunan bir koleksiyondur.

Google'ın yeni nesil Nexus cihazlar olan Nexus 6 ve Nexus 9 ile birlikte tanıttığı Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ilk olarak bu Nexus cihazlarla birlikte çıkacak. Fakat herhangi bir Nexus cihaza sahip değilseniz Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanmak için biraz beklemeniz gerekebilir; çünkü genel olarak Android işletim sistemi güncellemeleri Samsung, LG, HTC ve Sony gibi Android cihazlar için daha geç yayınlanmakta.

Eğer Android cihazınıza Android 5.0 Lollipop işletim sistemi yüklemeden Android 5.0 Lollipop'un seslerine kavuşmak isterseniz bu içeriğimizde paylaştığımız .ogg formatındaki sesleri kullanabilirsiniz.

Zip formatında bir arşiv dosyası olan Android 5.0 Lollipop Sesleri'ni bilgisayarınızda Winzip ve Winrar programlarını kullanarak açabilir ve Android cihazınıza bilgisayarınız üzerinden transfer edebilirsiniz:

Android 5.0 Lollipop duvar kağıtlarına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:

YORUMLAR