Astroburn Lite 1.7.0.0175 (windows)
Astroburn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    17,495

  • Üretici

    Disc Soft

Küçük, ücretsiz kolay kurulabilen ve kullanılabilen bu CD/DVD yakma programı sayesinde artık ücretli programlara bağımlı kalmayacaksınız.

Astroburn kolay kullanım araçlarına sahip ücretsiz bir CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD yakma, yazma aracıdır. Bu program ile çok kolay bir şekilde CD/DVD veya farklı optik diskleri yakabilirsiniz. Tüm optik medya depolama araçlarına uyumlu olan Astroburn ile artık başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan optik disklere medya dosyalarınızı yazabilirsiniz. CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW and DVD-RAM

Birkaç küçük fare tıklaması ile optik sürücünüze yerleştirdiğiniz diski kolayca yazabilir çok hızlı sonuç elde edebilirsiniz.

Önemli! Programı yüklerken Non-Commerced License seçeneğindeki işareti kaldırarak lisanssız olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

Not! Programı yüklerken toolbar yükleme bölümünde "Decline" seçeneğini işaretleyerek bu reklam yazılımını yüklemeden bu araç çubuğundan kurtulabilirsiniz.

Yeni özellikleri arasında Blu-Ray desteği, çevrimiçi yardım, CUE imaj dosyalarını yakma, yakma işleminden sonra imaj dosyasını onaylama, tarayıcı panelinde ağ meskenini kontrol etmesi, Unicode ISO9660+J dosya sistemi desteği ve yeni eklenen dil dosyaları bulunmaktadır.

YORUMLAR