AutoRip 2.1.7 (windows)

AutoRip

AutoRip
ÜCRETSİZ
İndir 0.88 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AutoRip, DVD filmleri bilgisayarınızı yormadan farklı formatlara dönüştürerek izlemenize olanak sağlar.

AutoRip, sahip olduğunuz DVD filmleri farklı formatlara dönüştürerek bilgisayarınız üzerine kaydetmenize ve farklı cihazlar üzerinde kolayca izlemenize olanak sağlar.

Sorunsuz ve temiz bir kurulum işleminin ardından hemen kullanmaya başlayabileceğiniz program, oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kullanımı oldukça basit ve anlaşılır olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

DVD filmleri M4V veya MKV formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan Autorip, filmlerinizi Apple TV, iPhone veya iPad cihazlar üzerinde kolayca kullanmanıza olanak sağlar.

Filmlerinizin yer aldığı sürücüyü belirleyebileceğiniz, dönüştürülen dosyaların kaydedileceği klasörü seçebileceğiniz, hangi cihaza uygun formatta dönüştürme işlemine başlamak istediğinizi seçebileceğiniz ve birkaç farklı özelleştirilebilir ayarı daha sizlere sunan program oldukça etkili bir kullanıma sahiptir.

Dönüştürme işlemleri sırasında sistem kaynaklarınızı yormayan program, genel sistem performansınızı düşürmeden dönüştürme işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar.

Sonuç olarak oldukça kullanışlı bir program olan AutoRip, DVD filmlerini bilgisayarlarına farklı formatlarda kaydetmek isteyen kullanıcılar için etkili bir çözüm sunmaktadır.